Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik magazynu surowców -> zatrudnienie bezpośrednie pod firmą

  • Tychy, śląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jeśli lubisz pracę chodzącą oraz masz doświadczenie w obsłudze maszyn, mamy idealną ofertę w Huf Polska w Tychach!

Pracuj w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży automotive, produkującej systemy zamykania do samochodów. Skontaktuj się z nami i zobacz ile możesz zyskać w bardzo krótkim czasie!

Zakres obowiązków

  • proste prace związane z dostarczaniem surowca: przygotowywanie granulatu, obsługa skanera, dostarczanie surowca na dział tworzyw sztucznych,
  • Obsługa urządzeń w magazynie surowców
  • Zabezpieczanie materiałów na stanowisku pracy
  • Nadzorowanie jakości materiałów

Wymagania

  • nie wymagamy uprawnień do obsługi wózków widłowych oraz UDT
  • Wykształcenie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio pod strukturami firmy
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • premia motywacyjna 10% od stawki podstawowej
  • atrakcyjne dofinansowanie do posiłków
  • dobry program socjalny: wczasy pod gruszą, paczki świąteczne dla dzieci
  • pracę w trybie III-zmianowym (22-14-6)
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i dodatkowe ubezpieczenie w dobrych cenach
  • pracę w dobrej lokalizacji zarówno dla transportu miejskiego –dojedziesz do pracy liniami: 21, 36, 101, 128, 256, 274, 696, L, jak i prywatnego - bezpłatny parking dla pracowników
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)