• Bielsko-Biała, śląskie

Dyspozytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Dyspozytor

PreZero Bielsko-Biała S.A. to firma zajmująca się wywozem odpadów komunalnych i przemysłowych.

Zakres obowiązków

  • zarządzenie procesem planowania i realizacji usługi odbioru odpadów komunalnych
  • rozwiazywanie bieżących problemów
  • obsługa systemu operacyjnego, oraz BDO
  • planowanie zasobów ludzkich i sprzętowych
  • zarządzanie procesem reklamacji

Wymagania

  • Dobra znajomość pracy z komputerem i systemami informatycznymi (Word, Excel)
  • Systematyczność, skrupulatność, umiejętność pracy z cyframi, danymi
  • Wysoka zdolność organizacyjna i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Nastawienie na współpracę z innymi, na realizację celów i zwiększanie efektywności
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej międzynarodowej firmie
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Kartę MultiSport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta Multisport
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    SUEZ Bielsko-Biała S.A. ul. Reksia 6 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-005-28-76

  • Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SUEZ Bielsko-Biała, z siedzibą w Bielsku - Białej, ul. Reksia 6:  w celu udziału w kolejnych naborach kandydatów na pracowników przez okres najbliższych 6 miesięcy”
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)