Kontroler/ka jakości

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.05.2022

Kontroler jakości

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

kontroler/ka jakości

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Szukasz lekkiej pracy od zaraz? Posiadasz zdolności manualne i jesteś dokładny?Ta oferta pracy jest dla Ciebie! Zaaplikuj!

Praca przy kontroli jakości, w systemie 2 zmianowym!

Miejsce pracy: Kaniów (koło Lotniska Bielskiego Parku Technologicznego)

Zakres obowiązków

  • kontrola jakości wykonywanych elementów
  • obróbka wykańczająca
  • prace montażowe, precyzyjne

Wymagania

  • dokładność, sumienność w wykonywaniu prac manualnych
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (05.30-13.30, 14.00-22.00)
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze (3010 zł brutto/m-c) + premia (do 700 zł brutto)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • przyjazne środowisko pracy
  • opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU oraz przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)
Miejsce pracy
  • Kaniów pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)