Młodszy specjalista ds. księgowości i kadr z komunikatywnym angielskim lub niemieckim

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.05.2022

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

W Polsce posiadamy 3 firmy współpracujące z Niemieckim Holdingiem.

Do obsługi kadrowej jest około 40 pracowników.

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym jest dla nas ważnym aspektem tego stanowiska.

Serdecznie zapraszamy do aplikacji i rozmowy rekrutacyjnej!

Zakres stanowiska dotyczy obsługi kadrowo - płacowej, jak i elementami księgowości.

W przyszłości chcemy więcej obowiązków księgowych przenieść w zakres tego stanowiska. W tym momencie współpraca nawiązana jest z zewnętrzną księgowością.

Zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowo - płacowa 40 pracowników spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Wystawianie faktur wraz z ich korygowaniem
  • Praca w programie księgowym, przygotowywanie raportów księgowych
  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi spółki oraz koordynowanie obiegu dokumentacji kadrowej i administracyjnej, nadzorowanie umów
  • Współpraca z urzędami m. in. ZUS, PIP, US, UP

Wymagania

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe (finanse, rachunkowość)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - umożliwiająca współpracę ze spółkami z innych krajów
  • Wiedza z zakresu przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość programów kadrowych i księgowych
  • Znajomości pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb
  • Realne możliwości rozwoju oraz poszerzania wiedzy i umiejętności
  • Karta lunchowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Budżet szkoleniowy
  • Wpływ na rozwój firmy
  • Możliwa praca hybrydowa 50% na 50%
  • Dobra atmosfera pracy
  • Wyjścia integracyjne
  • Nowoczesne biuro
  • Potrzebny sprzęt do pracy: dwa monitory, laptop, telefon służbowy, podnoszone biurko
  • System podwyżek i rozmowy w zakresie rozwoju w firmie

wdrożenie w stanowisko, możliwości rozwoju, pracy z językiem angielskim lub niemieckim oraz możliwości wykupienia szkoleń specjalistycznych jeśli będą potrzebne do rozwoju na stanowisku.

  • Administratorem danych osobowych jest ALPHATOP SP. Z O.O. 53-611 Wrocław Strzegomska 42 AB Millennium Tower IV, NIP: 8952225213. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Śląskie
Wynagrodzenie
  • 5 000 - 7 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (6 dni)