Prosperplast 1 Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. Leasingu i Ubezpieczeń

  • Rybarzowice, śląskie pow. bielski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Prosperplast jest jednym z liderów wśród producentów, nie tylko w Polsce, ale także w Europie szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak donice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz długo oczekiwane artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.).

Zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami związanymi z leasingiem samochodów oraz maszyn i urządzeń, w tym kierowanie zapytań ofertowych do leasingów oraz wykonanie porównania ofert z negocjacji warunków umów,
  • kompleksowa obsługa zawartych umów, dokumentów oraz polis ubezpieczeniowych, przedmiotów leasingu i najmu,
  • przygotowywanie dokumentacji i załączników umów leasingowych oraz ubezpieczeniowych,
  • współpraca z leasingiem w zakresie rejestracji i wyrejestrowania samochodów,
  • przygotowanie analiz i zestawień umów leasingowych,
  • odnawianie polis do umów leasingowych,
  • obsługa zdarzeń szkodowych i pozostałych po stronie leasingobiorcy,
  • prowadzenie aktywnej współpracy z brokerami oraz innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności procesów,
  • kompletacja, zarządzanie i archiwizacja dokumentów leasingowych do momentu wykupu przedmiotu leasingu.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, zarządzanie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży bankowej- mile widziane,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie i komunikatywność,
  • adaptacja do zmian i umiejętnosć szybkiego uczenia się.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazną atmosferę w wyspecjalizowanym zespole,
  • pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pakiet socjalny (dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa).
  • Karta Multisport
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    PROSPERPLAST 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 43-378 Rybarzowice, ul. Wilkowska 968, NIP: 5470200928
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:PROSPERPLAST 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 43-378 Rybarzowice, ul. Wilkowska 968, NIP: 5470200928zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)