!function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return;n = f.fbq = function () {n.callMethod ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments)};if (!f._fbq) f._fbq = n;n.push = n;n.loaded = !0;n.version = '2.0';n.queue = [];t = b.createElement(e);t.async = !0;t.src = v;s = b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s)}(window, document, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '303246673786053'); fbq('track', 'PageView'); !function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Monter precyzyjny

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.02.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

monter precyzyjny

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Szukasz lekkiej pracy na produkcji? Może potrzebujesz pracy od zaraz? Służymy pomocą! Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta, osób do pracy w lokalizacji: Bażanowice. Nie wahaj się, aplikuj!

Zakres obowiązków

  • montaż wodomierzy - praca manualna, precyzyjna
  • kontrola jakościowa części i podzespołów
  • testowanie i pakowanie wyrobów gotowych

Wymagania

  • dokładność, sumienność w wykonywaniu prac
  • zdolności manualne
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

  • wynagrodzenie miesięczne 3010 zł brutto ( ok 2200 na rękę) + premia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU oraz przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Miejsce pracy
  • Bażanowice pow. cieszyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)