Pracownik Produkcyjny/Operator maszyn

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.02.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Jesteśmy jednym z wiodących producentów kształtek oraz zaworów kulowych z polietylenu na rynku europejskim. Łącznie nasze produkty trafiają do ponad 70 krajów Świata.

Dzięki innowacyjnemu podejściu, zgranemu zespołowi oraz kreatywnemu myśleniu, co roku rozszerzamy gamę swoich produktów oraz pojawiamy się na nowych rynkach.

Pracując z nami masz szansę rozwoju, poznania swoich umiejętności oraz pracy w młodym, energicznym zespole!

Zobacz nasz film i dowiedz się więcej !

W związku ze stałym i bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszerzamy zespół

naszych pracowników o:

Pracowników Produkcyjnych/Operatorów Maszyn

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn typu wtryskarki
  • wstępna kontrola jakości
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania

  • sumienność i odpowiedzialność
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dojazd do Wilamowic 43-330 ul. Więźniów Oświęcimia 50

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + dodatki (z tytułu matrycy umiejętności, nocny, za znajomość języka angielskiego)
  • premie okresowe
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość awansu i rozwoju
  • pracę w systemie 3 zmianowym
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet socjalny
Parking
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia, kursy, konferencje
Ubezpieczenie grupowe
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Administratorem danych osobowych jest:
    FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k., , ul. Więźniów Oświęcimia 50, , 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. ul. Więźniów Oświęcimia 50, 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Video
Miejsce pracy
  • Wilamowice pow. bielski, Śląskie
Wynagrodzenie
  • 3 650 - 4 400 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)