Specjalista ds. Sprzedaży

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.02.2022

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Thorn Contractors chce usprawnić proces rekrutacji, aby stał się jasnym i skutecznym narzędziem rozwoju firmy. Mamy piętnastoletnie doświadczenie w pracy na rynku duńskim, angielskim i oferujemy wsparcie w procesach rekrutacyjnych wielu branż.

Jeśli czujesz się swobodnie w przestrzeni B2B, jesteś pełen pomysłów i chciałbyś rozwinąć swój potencjał w obszarze HR - zapraszamy do naszego zespołu!
Poszukujemy pracownika, który byłby odpowiedzialny za sprzedaż usług naszej firmy.

Zakres obowiązków

  • poszukiwane klientów - pracodawców na rynkach zagranicznych i sprzedaż usług HR
  • aktywne tworzenie swojego portfela Klientów budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • kontakt B2B w języku angielskim
  • współpraca z rekruterami - wsparcie w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obszarze HR
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • profesjonalizm i wysoki poziom kultury osobistej
  • pewność siebie i wytrwałość w dążeniu do celów zarówno indywidualnych, jak i zespołowych

Oferujemy

  • podstawa 3000 zł + wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do osiągnięć
  • dostęp do szerokiego wachlarza nowoczesnych narzędzi oraz możliwość pogłębiania wiedzy na szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • służbowy laptop, telefon
  • elastyczny czas pracy
  • Administratorem danych osobowych jest Thorn Contractors 70-653 Szczecin Zbożowa 4a, NIP: 9552559247. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Thorn Contractors 70-653 Szczecin Zbożowa 4a, NIP: 9552559247 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)