Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

Młodszy administrator danych z językiem niemieckim

  • Gdańsk, pomorskie

Administrator IT

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca od zaraz

Miejsce pracy: Uphagena 27

Zakres obowiązków

  • wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie

  • opracowywanie i analiza danych

  • monitorowanie przebiegu procesu

  • opracowywanie zleceń wewnętrznych

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego (szukamy osób na wielu poziomach zaawansowania, minimum B1)

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • znajomość środowiska Windows i MS Office

  • sumienność, dokładność i uporządkowanie w działaniu

  • zaangażowanie i samodzielność

  • gotowość do pracy stacjonarnej

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • kompleksowe, przygotowujące do wykonywania pracy szkolenie (nie wymagamy doświadczenia)

  • umowę o pracę

  • możliwości rozwoju: szkolenia i wyjazdy służbowe do naszych oddziałów w Niemczech

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)

  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich

  • bezpłatne kursy językowe

  • opiekę medyczną

  • dofinansowanie karty Multisport

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta Multisport
  • Pakiet socjalny
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
  • Administratorem danych osobowych jest Minol ZENNER Sp. z o.o. 91-340 Łódź Bolesława Limanowskiego 179, NIP: 7250010380. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Minol ZENNER Sp. z o.o. 91-340 Łódź Bolesława Limanowskiego 179, NIP: 7250010380 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)