Asystent działu sprzedaży - praca biurowa

  • Gdańsk, pomorskie
  • 3 200-3 800 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Część etatu

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Firma jest jednym z czołowych producentów
zawiesi oraz dostawca specjalistycznych lin do maszyn budowlanych.
W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, do zatrudnienia na stanowisku:

Asystent sprzedaży

w siedzibie firmy Gdańsk ul. Hynka 32

Zakres obowiązków

  • Odpowiadanie na zapytanie telefoniczne i mailowe ,
  • Obsługa zamówień
  • Bieżąca obsługa klientów
  • Wystawianie faktur i atestów

Wymagania

  • Preferowane wyższe wyksztalcenie (lub w trakcie studiów) mile widziane studia techniczne
  • Duża motywacja i zorientowanie na działanie
  • łatwość nawiązywanie kontaktów budowania relacji z klientem
  • Samodzielność, umiejętność planowania i analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta w branży budowlanej lub w hurtowni
  • Mile widziane umiejętność obsługi programy do fakturowania Comarch Optima

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie
  • Szkolenie i opiekę senior sprzedawcy

Pracę w miłej atmosferze , możliwości rozwoju i podwyższanie kwalifikacji,

  • Administratorem danych osobowych jest FAJER ZAWIESIA I LINY - JACEK FAJER 03-186 Warszawa Modlińska 175A, NIP: 8390016785. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAJER ZAWIESIA I LINY - JACEK FAJER 03-186 Warszawa Modlińska 175A, NIP: 8390016785 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)