Specjalista ds zakupów z j. chorwackim

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds zakupów z j. chorwackim - APJA FECHU SP Z O.O.

APJA to firma zajmująca się sprzedażą samochodów do klientów zagranicznych. Chcąc poszerzyć grono klientów zapraszamy do współpracy z naszą firmą osoby zainteresowane handlem i poszukujące nowych wyzwań i możliwości rozwoju.

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem i sprzedażą samochodów nowych na rynkach europejskich.

APJA to firma z długo letnim doświadczeniem w branży samochodowej. Sukcesywnie poszerzamy ofertę sprzedaży dla klienta działając na rynkach europejskich.

W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osóby na stanowisko Specjalisty ds. zakupów z j. chorwackim

Zakres obowiązków:

  • aktywny zakup samochodów na rynku chorackim
  • prowadzenie kontaktów handlowych (e-mail, telefon) w języku chorwackim
  • nawiązywanie i rozwój relacji z nowymi dostawcami
  • współpraca z Handlowcami
  • budowanie marki firmy u dostawców chorwackim
  • prowadzenie dokumentacji zakupowej w języku polskim i chorwacki

Wymagania:

  • skuteczne nawiązywanie kontaktów i zaopatrywanie działu handlowego w produkt
  • bardzo dobra znajomość języka chorwackiego
  • otwartość na nowe relacje i komunikatywność
  • solidność i dobra organizacja pracy, także w zespole
  • umiejętność budowania trwałych relacji z dostawcami w tym na odległość
  • znajomość MS Office
  • doświadczenie w dziale zakupów
  • znajomość kultury krajów bałkańskich będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie będącej jednym z liderów w swoim obszarze
  • wprowadzenie do branży
  • stałą pracę,  poprzedzoną okresem próbnym
  • pensję i premię uzależnioną od wyników
  • przyjazne i nowoczesne środowisko pracy.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
APJA FECHU SP Z O.O.

Klauzula informacyjna:

Prosimy o załączanie CV wraz z klauzulą:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Apja Fechu Spółka z o.o.z siedzibą w Bielsku Białej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Administratorem danych osobowych jest: Apja Fechu Spółka z o.o.z siedzibą w Bielsku Białej przy ul. F. Kamińskiego 19, NIP: 5472215673.Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
11-06-2021
Oferta wygasa w dniu:
25-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Hoder S. C.

Zakupowiec

Hoder S. C.
Hoder S. C.
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia umowa o pracę pełny etat
3300-4500 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Dankowice

18-06-2021 POLECANA
Hutchinson Poland

Koordynator ds. Zakupów

Hutchinson Poland  Profil firmy

POLECANA
Żywiec

10-06-2021 POLECANA
NVH POLAND Sp. z o.o.

Specjalista w Dziale Zakupów

08-06-2021
Nicromet

ZAOPATRZENIOWIEC-MAGAZYNIER

Nicromet
Nicromet
Oświęcim

17-06-2021
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik biurowy - praca od zaraz!

Cieszyn

17-06-2021

Specjalista ds zakupów z j. rumuńskim