PreZero Bielsko-Biała S.A.

Pracownik porządkowy

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

PreZero Bielsko-Biała S.A. to firma zajmująca się wywozem odpadów komunalnych i przemysłowych.

Zakres obowiązków

  • Załadunek i wyładunek odpadów
  • Odstawienie pojemnika w miejsce składowania
  • Wykonywanie prac porządkowych związanych z opróżnieniem pojemników

Wymagania

  • Dokładność
  • Zaangażowanie do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność współpracy w zespole

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Bogaty pakiet socjalny
    • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Karta Multisport
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    Dowiedz się więcej o pracodawcy
    • Administratorem danych osobowych jest PreZero Bielsko-Biała S.A. 43-300 Bielsko-Biała ul. Reksia 6, NIP: 547-005-28-76. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
    • Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
      „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez PreZero Bielsko-Biała S.A. , z siedzibą w Bielsku - Białej, ul. Reksia 6:  w celu udziału w kolejnych naborach kandydatów na pracowników przez okres najbliższych 6 miesięcy”
    Dodana
    Wygasa (za 20 dni temu)