PreZero Bielsko-Biała S.A.

Kierowca kat. C / Pracownik porządkowy

  • Bielsko-Biała, śląskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

PreZero Bielsko-Biała S.A. to firma zajmująca się wywozem odpadów komunalnych i przemysłowych.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego powyżej 3,5 tony
  • Pomoc w ładowaniu pojemników na odpady

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C
  • Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej
  • Karta kierowcy
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na Hakowce oraz HDS

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej międzynarodowej firmie
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Kartę MultiSport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta Multisport
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest PreZero Bielsko-Biała S.A. 43-300 Bielsko-Biała ul. Reksia 6, NIP: 547-005-28-76. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez PreZero Bielsko-Biała S.A. , z siedzibą w Bielsku - Białej, ul. Reksia 6:  w celu udziału w kolejnych naborach kandydatów na pracowników przez okres najbliższych 6 miesięcy”
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)