Prawnik / In-house Lawyer

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-07

Ogłoszenie na stanowisko Prawnik / In-house Lawyer - WhitePress

WhitePress poszukuje prawnika (In-house Lawyer). Firma świadczy usługi w sektorze marketingu internetowego i IT na rynku polskim i międzynarodowym. Poszukujemy osoby ambitnej (nie bojącej się nowych zagadnień), dokładnej i z doświadczeniem ki. Oferujemy pracę w doskonałej atmosferze, z dużym potencjałem rozwoju (firma rośnie 50% rocznie), w nowoczesnym biurze. Najważniejsze zagadnienia prawne pojawiające się w naszej firmie dotyczą spraw korporacyjnych, prawa autorskiego (i pokrewnych), praw ochrony danych osobowych, tematów kadrowych oraz zagadnień związanych ze współpracą międzynarodową.

Stanowisko:Prawnik / In-house Lawyer

Zakres obowiązków

  • udzielanie porad i konsultacji prawnych (prawo własności intelektualnej, prawo autorskie, prawo reklamy, prawo ochrony danych osobowych),
  • sporządzanie  projektów umów, porozumień, regulaminów , pism i innych dokumentów,
  • nadzorowanie dokumentacji prawnej korporacyjnej oraz związanej z RODO,
  • bieżące śledzenie zmian w zakresie prawa i ich praktyczna implementacja,
  • raportowanie do CEO spółki oraz Head of Legal RTB House (spółka macierzysta),
  • współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi polskimi oraz zagranicznymi i nadzorowanie zleconych im zadań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawne i adwokat / radca prawny,
  • motywacja do rozwoju, nauki i analizy nowych zagadnień prawnych,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w kancelarii lub jako prawnik "inhouse",
  • znajomość prawa, w szczególności prawa cywilnego, prawa gospodarczego, praw autorskich i pokrewnych, prawa ochrony danych osobowych,
  • znajomość języka angielskiego (tworzenie, opiniowanie umów i regulaminów w języku angielskim, negocjacje prawne),
  • umiejętność organizacji i planowania, doskonała organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista, otwartość oraz zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w firmie, która ma dużą dynamikę wzrostu, działającej na rynku międzynarodowym,
  • wyzwania i rozwój, szczególnie w zakresie tematów związanych z prawem gospodarczym i prawem autorskim,
  • perspektywa tworzenia i zarządzania działem prawnym dla spółki,
  • umowę o pracę lub B2B, stabilne warunki współpracy,
  • współpraca na pełny etat,
  • współpracę i wsparcie od Head od Legal RTB House (spółka macierzysta),
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • wynagrodzenie B2B:  8500-13600 zł netto (w przypadku UoP odpowiednio 5000-8000 netto),
  • świetną atmosferę,
  • doskonałe warunki pracy, wygodne biuro, napoje (kawa, herbata, woda), owoce, kartę sportową, ubezpieczenie i inne socjale,
  • praca w biurze w Bielsku-Białej (zdalna w sytuacjach nadzwyczajnych).

Zawód:
Prawnik
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
7000-11200 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
04-05-2021
Oferta wygasła w dniu:
07-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

JUVO

Prawnik / Radca Prawny / Adwokat

JUVO
JUVO
Prawnik kontrakt B2B pełny etat
 Praca zdalna
17-05-2021

ASYSTENT SĘDZIEGO KDR 1102-15/21