Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 962        SUBSKRYBUJE: 6959

Dyspozytor magazynu

Międzynarodowa grupa Magneti Marelli, będąca częścią Fiat Chrysler Automobiles, projektuje i produkuje zaawansowane technologicznie systemy i komponenty dla branży motoryzacyjnej. Zatrudniamy ponad 38.000 pracowników w 89 zakładach produkcyjnych, 12 Centrach R&D i 26 Centrach Aplikacji rozlokowanych w 19 krajach na całym świecie. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich największych producentów samochodów na świecie. Aktualnie w 6 zakładach w Polsce pracuje 3000 osób

Zakres obowiązków:

  • Zmianowe zarządzanie przepływem informacji oraz dokumentacji w biurze magazynu,
  • Rejestrowanie dostaw materiałów i opakowań w systemie SAP,
  • Codzienne sporządzanie raportów dostaw nieprzyjętych,
  • Codzienna inwentaryzacja ilości pojemników oraz przygotowywanie raportu,
  • Stała weryfikacja statusu palet brakujących do wysyłek dla klientów w celu zapewnienia wysyłek na czas,
  • Nadzór nad błędami RAD’a- rozwiązywanie problemów w celu zejścia deklaracji,
  • Wsparcie dla obsługi rękawa GT- rejestrowanie wysyłek niesprzedanych systemowo,
  • Udzielanie informacji na temat dostaw detali do nowych projektów (w większości zarządzanych poza systemem SAP),
  • Obsługa wszystkich zleceń na transport specjalny na terenie Unii Europejskiej  w tym na przesyłki kurierskie,
  • Odbiór i zarządzanie paczkami kurierskimi z zewnątrz,
  • Obsługa poczty mailowej, ocs , telefon w sprawach magazynu,
  • Przygotowanie danych do zamknięcia miesiąca,
  • Zlecanie i rozliczanie w systemie transportów wewnętrznych u przewoźnika,
  • Wsparcie w organizowaniu pilnych transportów do klienta FCA Tychy (jeżeli zachodzi potrzeba wysyłki nad ranem),
  • Zarządzanie fakturami do wszystkich materiałów i opakowań w WF,
  • Weryfikacja i rozliczanie faktur w WF za przesyłki kurierskie oraz drogowe specjalne,
  • Obsługa kierowców – weryfikacja zgodności dokumentacji, odbiór, przekazanie dokumentów,
  • Prowadzenie archiwum dostaw na serwerze,
  • Obsługa wysyłek do Turynu,( sprzedaż systemowa, dokumenty, dopilnowanie załadunku, zamówienie transportu, monitoring, raportowanie),
  • Zarządzanie wysyłką SAR’ów (dokumenty, dopilnowanie załadunku, zamówienie transportu, monitoring, raportowanie),
  • Zarządzanie wysyłką PRE-SERIA PSA (dokumenty, dopilnowanie załadunku, zamówienie transportu, monitoring, raportowanie),
  • Obsługa wysyłek do USA, BRAZYLIA ( dokumenty, dopilnowanie załadunku, zamówienie transportu, monitoring, raportowanie),
  • Zarządzanie towarem, który nie został zwolniony z cła,
  • Obsługa tablicy awizacyjnej samochodów,
  • Nadzór nad  detalami pilnymi dla produkcji  (przekazanie informacji dla działu kontroli dostaw, produkcji, logistyki),
  • Współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi,
  • Przygotowanie systemu do inwentaryzacji rocznej,
  • Obsługa systemu SAP w ramach ruchów magazynowych,
  • Ścisła współpraca z działem logistyki oraz magazynem zewnętrznym Ceva,
  • Wsparcie dla obsługi magazynu w razie absencji pracowników bądź brygadzistów.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (Windows + pakiet Office).
  • Preferowane wykształcenie techniczne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Pracę w młodym i ambitnym  zespole;
  • Możliwość wymiany doświadczeń ze specjalistami z całego świata;
  • Szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Pakiet benefitów pracowniczych.

Jak aplikować - informacje:

CV proszę wysłać na adres e-mail:

praca.amortyzatory@magnetarelli.com

Kontakt:

Grażyńskiego 141

43-300 Bielsko-Biała

(33) 813-25-91