Adetronik Sp. z o. o.

Monter instalacji

  • Łódź, łódzkie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Adetronik Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dziedzinie projektowania, sprzedaży, montażu oraz serwisu instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, realizującą swoje usługi na terenie całej Polski

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy : Łódź woj. łódzkie

Zakres obowiązków

  • montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych,
  • podłączanie urządzeń grzewczych, sanitarnych,
  • uruchomienie instalacji oraz kontrola poprawności działania.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • czynne prawo jazdy kat.B,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego, nauki i zdobywania doświadczenia,
  • interesujący zakres zadań,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę bądź B2B,
  • możliwość korzystania z pakietu: ubezpieczenia na życie, medycznego, sportowego,
  • premie świąteczne,
  • profesjonalne szkolenia,
  • niezbędne branżowe narzędzia pracy.
  • Administratorem danych osobowych jest Adetronik Sp. z o. o. 91-204 Łódź Traktorowa 126/1, NIP: 9471985460. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Adetronik Sp. z o. o. 91-204 Łódź Traktorowa 126/1, NIP: 9471985460 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)