• Lublin, lubelskie

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o.

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. działająca w branży elektroenergetycznej firma na terenie całej Polski, producent urządzeń energetycznych SN i nN, a w szczególności stacji transformatorowych oraz wykonawca kompleksowych robót elektroenergetycznych.

Na potrzeby Zakładu Produkcji Urządzeń zatrudnimy absolwentów szkół średnich na stanowisko

ELEKTROMONTER

Zakres obowiązków

  • montowanie, demontowanie rozdzielnic SN i nN, tablic rozdzielczych oraz sterowniczych szaf elektrycznych,
  • montaż instalacji elektrycznych.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne elektryczne,
  • uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole, doskonała organizacja pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,
  • szkolenia w kraju i za granicą.
  • Administratorem danych osobowych jest Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. 20-447 Lublin Diamentowa 1, NIP: 9462391494. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. 20-447 Lublin Diamentowa 1, NIP: 9462391494 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)