Czy to Twoja firma?

KASBET sp. z o.o. praca

Mielec

Witaj, jestem częścią KASBET SP. Z O.O., firmy, która od 2013 roku nieustannie dba o bezpieczeństwo i porządek, zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Cholewianej Górze, skąd rozciągamy nasze usługi na szersze tereny, zawsze z troską o dobro naszych klientów.

Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana, ponieważ rozumiemy, że bezpieczeństwo to pojęcie kompleksowe. Specjalizujemy się w działalności ochroniarskiej, zarówno w obszarze ochrony fizycznej, jak i obsługi systemów bezpieczeństwa. Ale to nie wszystko – nasza troska o porządek przejawia się również w utrzymaniu czystości w budynkach i obiektach przemysłowych, a także w dbałości o tereny zielone. Wspieramy również inne firmy, oferując pomoc w administracyjnej obsłudze biura oraz organizacji targów, wystaw i kongresów.

Rozumiemy, że zaufanie to podstawa w branży ochroniarskiej, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze staramy się być o krok przed oczekiwaniami naszych klientów.

Ponadto, w naszym portfolio znajdziesz również sprzedaż hurtową i detaliczną pojazdów samochodowych – bo bezpieczeństwo to także sprawne i niezawodne środki transportu.

Jako firma z kapitałem zakładowym w wysokości 120 000 zł, jesteśmy stabilnym partnerem dla naszych klientów i pracowników. Dbamy o to, aby nasze działania były zawsze zgodne z najwyższymi standardami, a nasze usługi spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

W KASBET SP. Z O.O. wiemy, że bezpieczeństwo to nie tylko nasza praca – to nasza pasja. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już nam zaufali. Razem możemy stworzyć bezpieczniejsze jutro.

KASBET SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy KASBET SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KASBET SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KASBET SP. Z O.O.

Adres rejestrowy

KASBET SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
KASBET SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KASBET SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Operator wózka widłowego

    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Operator wózka widłowego

      Wymagania

      • Inne wymagania: Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik ochrony

    • Mielec
    • część etatu

      Ochrona fizyczna
      Praca w godzinach między 15:00 a 23:00
      1/2 etatu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 745 PLN

Pracodawcy w Mielcu