Czy to Twoja firma?

GPPH S.C. KRZYSZTOF RZEŹNIK, WIESŁAW PIECHOTA praca

Mielec

W sercu Mielca, tam gdzie innowacja spotyka się z tradycją, znajduje się nasza firma GPPH S.C. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać naszym klientom stoły spawalnicze, które są synonimem wysokiej jakości. Nasze produkty są odzwierciedleniem profesjonalizmu, którym przenikamy każdy aspekt naszej działalności, a nowoczesne podejście do marketingu pozwala nam dotrzeć z naszą ofertą do szerokiego grona odbiorców.

Rozumiemy, że w dzisiejszym świecie nie wystarczy tylko sprzedawać – trzeba tworzyć wartość i budować relacje. Dlatego też, choć nie dysponujemy pełnymi informacjami o naszej historii czy misji, to każdy klient, który zdecyduje się na współpracę z nami, może być pewien, że stawiamy na jakość i profesjonalizm. To właśnie te cechy wyróżniają nas na rynku i są naszym nieformalnym znakiem rozpoznawczym.

Nasze stoły spawalnicze, chwalone przez klientów, są przykładem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania użytkowników. W naszej pracy kierujemy się zasadami, które pozwalają nam utrzymać wysoki standard oferowanych rozwiązań.

Choć nie możemy podzielić się pełnym obrazem naszej działalności, to zapewniamy, że każdy element naszej oferty jest przemyślany i skrojony na miarę potrzeb naszych klientów. W GPPH S.C. wierzymy, że to właśnie szczegóły tworzą całość, a satysfakcja klientów jest najlepszą miarą naszego sukcesu.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy tworzyć lepszą jakość w każdym spawie.

GPPH S.C. KRZYSZTOF RZEŹNIK, WIESŁAW PIECHOTA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy GPPH S.C. KRZYSZTOF RZEŹNIK, WIESŁAW PIECHOTA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GPPH S.C. KRZYSZTOF RZEŹNIK, WIESŁAW PIECHOTA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GPPH S.C. KRZYSZTOF RZEŹNIK, WIESŁAW PIECHOTA

Siedziba główna

GPPH S.C. KRZYSZTOF RZEŹNIK, WIESŁAW PIECHOTA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GPPH S.C. KRZYSZTOF RZEŹNIK, WIESŁAW PIECHOTA - oferty archiwalne

  • Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

    GPPH S.C. KRZYSZTOF RZEŹNIK, WIESŁAW PIECHOTA
    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      PRACA NA KRAWĘDZIARCE - PROSTOWANIE DETALI

      Wymagania

      • Inne wymagania: MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA NA MASZYNIE CNC.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 26 do 30 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Sprzedawca na telefon

    • 3 421 zł / mies.
    • Mielec

      prowadzenie obsługi telefonicznej klienta zagranicznego, aktywa sprzedaż oraz promocja usług/lub produktów, prowadzenie ewidencji sprzedaży zagranicznej (Ukraina)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Umiejętności: komunikatywność, dokładność, umiejętność organizacji pracy własnej, mile widziane doświadczenie w handlu międzynarodowym, mile widziana obsługa Microsoft Office, mile widziana obsługa urządzeń biurowych. Biegła znajomość j. ukraińskiego w mowie i piśmie w celu promocji firmy na rynku ukraińskim.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 421,9 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mielcu