Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk sp. j. praca

Mielec

Witamy w PW Inwest L. Kaczmarczyk Sp.j., naszej rodzinnej firmie, która z dumą działa w sercu Mielca. Nasza pasja to tworzenie systemów, które są niezbędne dla codziennego komfortu i funkcjonalności - instalacje wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe oraz klimatyzacyjne. Od lat konsekwentnie podnosimy poprzeczkę w branży, dążąc do tego, aby każdy projekt był synonimem niezawodności i doskonałości.

Jesteśmy zespołem, który łączy tradycję z nowoczesnością. Nasze usługi wykonujemy z myślą o tym, by sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Każde zadanie podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale, co jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Choć nie zdradzamy wielu szczegółów na temat naszej historii, każdy dzień pisze nowy rozdział, w którym kluczową rolę odgrywa dążenie do perfekcji. Nasze usługi są odzwierciedleniem naszych wartości - choć nie spisaliśmy ich w misji firmy, to każdy klient może je odczuć poprzez jakość naszej pracy.

Jesteśmy dumni, że możemy być reprezentowani przez wspólników - Bożenę i Leszka Kaczmarczyk, którzy z pełnym zaangażowaniem wkładają serce w rozwój przedsiębiorstwa. Ich osobiste zaangażowanie w każdy aspekt działalności jest gwarancją, że każdy klient jest traktowany z należytą uwagą i szacunkiem.

Nie potrzebujemy międzynarodowej obecności, aby czuć się spełnieni w naszej pracy. Skupiamy się na lokalnym rynku, gdzie możemy bezpośrednio wpływać na jakość życia naszych klientów i stale monitorować standardy naszych usług.

W PW Inwest L. Kaczmarczyk Sp.j. wiemy, że zaufanie buduje się latami, a traci w sekundę. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze instalacje były nie tylko funkcjonalne, ale i bezpieczne dla użytkowników. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk spółka jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk spółka jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk spółka jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • ELEKTRYK - praca Niemcy

    IMS GmbH
    • Niemcy
    • 13 000-18 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk spółka jawna

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk spółka jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk spółka jawna
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Mielec
  2. Łódź
  3. Bielsko-Biała
  4. Łańcut
  5. Lublin
  6. Nowy Targ
  7. Sandomierz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk spółka jawna - oferty archiwalne

  • Spawacz metodą tig i metodą gazową

    • Mielec
    • pełny etat
    • 2 800-5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Spawanie rur, spawanie instalacji CO, gazowej i CT
      praca w delegascji i w Mielcu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Uprawnienia spawacza, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależnione jest od kwalifikacji i umiejętności
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

    • Mielec

      Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
      praca w delegacji i na terenie Mielca

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
      • Inne wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie, mile widziane uprawnienia budowlane

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależnione jest od kwalifiakcji i umiejętności
  • Inżynier instalacji sanitarnych

    • Mielec

      Inżynier instalacji sanitarnych

      praca na terenie Mielca i w delegacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależnione od umiejętności i kwalifikacji

Pracodawcy w Mielcu