Czy to Twoja firma?

Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu praca

Mielec

W sercu Mielca, w malowniczym województwie podkarpackim, znajduje się miejsce, gdzie edukacja spotyka się z pasją i troską o każdego ucznia – jesteśmy tym miejscem. Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu to nie tylko druga co do wielkości oświatowa placówka w powiecie, ale przede wszystkim dom dla 225 dzieci i młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Nasza misja to nie tylko kształcenie, ale i wychowanie. Rozwijamy potencjał naszych uczniów przez wczesne wspomaganie rozwoju dla najmłodszych oraz realizację programu kompleksowego wsparcia rodzin „Za życiem”. Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na szansę, by rozwijać swoje umiejętności w bezpiecznym i wspierającym środowisku.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego podejścia do nauczania. Realizujemy ciekawe projekty edukacyjne, korzystając z innowacyjnych metod i technologii, które inspirują i motywują naszych uczniów do aktywnego uczestnictwa w procesie edukacyjnym. Nasza placówka jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy dzień to nowa strona w księdze wiedzy i doświadczeń.

Międzynarodowa współpraca i udział w projektach finansowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, takich jak PO WER i Erasmus+, wzbogacają nasz program nauczania i otwierają uczniów na globalne perspektywy. Współpracujemy z nauczycielami z całego świata, co pozwala nam na wymianę doświadczeń i najlepszych praktyk.

Za naszą działalnością stoi Powiat Mielecki, który zapewnia stabilność i wsparcie, umożliwiając nam skupienie się na tym, co najważniejsze – edukacji i rozwoju naszych uczniów. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko nowoczesne metody nauczania, ale również przyjazna i rodzinną atmosfera, która sprawia, że każdy czuje się u nas jak w domu. Posiadamy również dobrze wyposażoną bazę do rehabilitacji, co jest kluczowe dla wszechstronnego rozwoju naszych podopiecznych.

W Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu każdy dzień to nowa możliwość, by nauczyć się czegoś nowego, pokonać własne bariery i rozwijać swoje pasje. Zapraszamy do śledzenia naszych sukcesów i dołączenia do naszej wspólnoty, gdzie edukacja jest drogą do lepszego jutra.

Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia inne praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu

Siedziba główna

Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kielce
  2. Przemyśl
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu - oferty archiwalne

  • Woźna

    • Mielec
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      woźna

      praca na 1/2 etatu od 11.00 do 15.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe, podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 745 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc administracyjna

    • Mielec

      pomoc administracyjna

      praca na 1/2 etatu od 09.00 do 13.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: kierunek ekonomia lub prawo administracyjne, średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie technik ekonomii lub wyższe : kierunek ekonomiczny lub prawo administracyjne

      Oferujemy

  • Nauczyciel religii

    • Mielec

      Nauczyciel religii
      10/18 etatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), teologiczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe teologiczne, oligofrenopedagogika, przygotowanie pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od wykształcenia oraz stopnia awansu zawodowego

Pracodawcy w Mielcu