Czy to Twoja firma?

MISTRZOWIE ZABAWY JOLANTA KORDAS praca

Mielec

Witajcie, jesteśmy Mistrzowie Zabawy Stępień Jolanta, niepubliczne przedszkole, które rozpoczęło swoją przygodę z edukacją najmłodszych w 2010 roku w malowniczym Mielcu. Nasza historia to opowieść o pasji, zaangażowaniu i ciągłym dążeniu do doskonałości w kształtowaniu przyszłości naszych podopiecznych. Z dumą możemy powiedzieć, że zdobyliśmy tytuł „Przedszkola Roku”, co jest potwierdzeniem naszej ciężkiej pracy i innowacyjnego podejścia do edukacji.

Nasza oferta to coś więcej niż standardowa edukacja przedszkolna. Z myślą o naszych wychowankach otworzyliśmy oddział dwujęzyczny, gdzie doświadczeni lektorzy prowadzą zajęcia wyłącznie w języku angielskim, otwierając przed dziećmi drzwi do globalnego świata. Rozwijamy ich umiejętności i pasje poprzez bogaty program dodatkowych zajęć, takich jak terapia pedagogiczna, logopedia, gimnastyka korekcyjna, taniec i kodowanie. Codziennie w naszych murach słychać brzmienie języka angielskiego, a dla zainteresowanych rodziców oferujemy także możliwość uczestnictwa dzieci w lekcjach religii.

Nasze przedszkole to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, z uwzględnieniem jego unikalnych potrzeb. Stawiamy na kameralność, dobrą atmosferę i ambitne podejście do edukacji. Jesteśmy otwarci na dialog z rodzicami, bo wiemy, że współpraca jest kluczem do sukcesu. Nieustannie podnosimy nasze kompetencje, aby zapewnić najwyższą jakość opieki i nauki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można znaleźć więcej informacji o naszym przedszkolu i oferowanych przez nas usługach. Jesteśmy przekonani, że Mistrzowie Zabawy Stępień Jolanta to miejsce, gdzie Wasze dzieci będą mogły bezpiecznie rozwijać swoje skrzydła, a my z radością będziemy towarzyszyć im w tej podróży.

MISTRZOWIE ZABAWY JOLANTA KORDAS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy MISTRZOWIE ZABAWY JOLANTA KORDAS

Praca alert - powiadomienia

Praca MISTRZOWIE ZABAWY JOLANTA KORDAS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa MISTRZOWIE ZABAWY JOLANTA KORDAS

Siedziba główna

Oddział:

MISTRZOWIE ZABAWY JOLANTA KORDAS poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
MISTRZOWIE ZABAWY JOLANTA KORDAS
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Pruszków
  2. Kraków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MISTRZOWIE ZABAWY JOLANTA KORDAS - oferty archiwalne

  • Osoba sprzątająca

    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie, czynności porzadkowe.
      Praca w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Brak wymagań dot. wykształcenia, mile widziane doświadczenie, orzeczenie o niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mielcu