F.h Maw Artur Wąchal, Magdalena Wąchal

Czy to Twoja firma?

F.h Maw Artur Wąchal, Magdalena Wąchal praca

Łódź

W sercu Poznania, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, rodzi się moda – to tutaj, w Firma Handlowa MAW spółka cywilna Magdalena Wąchal Artur Wąchal, tworzymy odzież, która przemawia do wyobraźni. Jesteśmy dumni, że jako polski producent odzieży wierzchniej, od lat dostarczamy naszym klientom produkty, które nie tylko podążają za trendami, ale również je wyznaczają.

Nasza specjalność to sukienki – każda z nich jest wynikiem połączenia pasji do mody z rzemiosłem krawieckim. Nasze kolekcje są odzwierciedleniem dążenia do perfekcji, gdzie każdy szew ma swoje znaczenie, a wybór tkanin jest dokonywany z największą starannością. To właśnie nasze unikatowe projekty i nieustanne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań sprawiają, że nasze kreacje są synonimem jakości i stylu.

Rozumiemy, że moda to coś więcej niż ubranie – to sposób na wyrażenie siebie. Dlatego każda nasza sukienka jest zaprojektowana z myślą o kobietach, które chcą czuć się wyjątkowo w każdej sytuacji. Nasze projekty łączą w sobie elegancję z praktycznością, pozwalając naszym klientkom błyszczeć zarówno podczas ważnych wydarzeń, jak i w codziennym życiu.

Nasza obecność na rynku polskim i zagranicznym świadczy o tym, że moda nie zna granic. Jesteśmy ambasadorami polskiego designu, który z powodzeniem zdobywa uznanie na całym świecie. To, co nas wyróżnia, to nie tylko jakość, ale również to, że każdy produkt opowiada historię – historię tworzoną z pasją i zaangażowaniem.

W Firma Handlowa MAW spółka cywilna Magdalena Wąchal Artur Wąchal wierzymy, że sukces tkwi w szczegółach, a nasze zaangażowanie w każdy etap produkcji jest kluczem do stworzenia czegoś wyjątkowego. Zapraszamy do świata, gdzie moda łączy się z artystyczną wizją, a każda sukienka jest jak dzieło sztuki.

F.h Maw Artur Wąchal, Magdalena Wąchal najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konstruktor Łódź
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy F.h Maw Artur Wąchal, Magdalena Wąchal

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.h Maw Artur Wąchal, Magdalena Wąchal

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa F.h Maw Artur Wąchal, Magdalena Wąchal

Siedziba główna w Poznaniu

Oddział w Łodzi

Oddział w Rzgowie

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Częstochowa
  3. Łódź
  4. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca F.h Maw Artur Wąchal, Magdalena Wąchal - oferty archiwalne

  • Producent sukienek zatrudni konstruktora odzieży

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Jesteśmy polskim producentem odzieży, który dostarcza wysokiej jakości produkty dla naszych klientów od wielu lat. Działamy na rynku polskim i zagranicznym. Nasz zespół wytrwale pracuje, tworząc unikatowe kolekcje, które łączą nowoczesne wzornictwo z materiałami najwyższej jakości. Powiększamy nasz zespół i stąd poszukujemy konstruktorki , która dołączy do naszego teamu.

      Zakres obowiązków

      • dział w przymiarkach i opracowywaniu wzorów na każdym etapie produkcji

      • Współpraca z projektantem w zakresie sporządzania komentarzy dla dostawców

      • Przygotowywanie dokumentacji poszczególnych modeli odzieży

      • Opracowywanie tabel rozmiarowych wraz ze stopniowaniem

      • Komentowanie wzorów i monitorowanie poprawności ich wyprodukowania

      Wymagania

      • Wykształcenie kierunkowe

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Znajomość zasad kroju i szycia

      • Samodzielna obsługa programu morgan oraz pad system

      • Sumienność, systematyczność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

      • Komunikatywność i predyspozycje do efektywnej pracy w zespole

      Oferujemy

      • Pracę w rozwijającej się organizacji i realny wpływ na rozwój firmy poprzez współpracę przy tworzeniu produktu oraz kolekcji

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i pracę stacjonarną w centrali firmy

      • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru

Pracodawcy w Łodzi