Czy to Twoja firma?

TEATR WIELKI w ŁODZI praca

Łódź

Jesteśmy Teatrem Wielkim w Łodzi, dumnie zajmującym pozycję drugiej pod względem wielkości sceny operowej w naszym kraju. Nasza historia to opowieść o pasji i kulturze, która rozpoczęła się w 1967 roku, nawiązując do tradycji Opery Łódzkiej. Przez lata naszej działalności, z radością zaprezentowaliśmy publiczności ponad 300 premier, tworząc niezapomniane chwile artystyczne.

Specjalizujemy się w operze, baletach, operetkach i musicalach, dostarczając naszym widzom nie tylko rozrywki, ale i głębokich, kulturalnych doświadczeń. Nasza scena to miejsce, gdzie klasyka spotyka się z nowoczesnością – zarówno w repertuarze, jak i w naszej odnowionej infrastrukturze, której modernizacja była możliwa dzięki wsparciu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Jako TEATR WIELKI w ŁODZI, jesteśmy znani nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej. Gościnne występy światowej sławy artystów oraz nasz aktywny udział w międzynarodowych festiwalach świadczą o naszym globalnym zasięgu i renomie. Jesteśmy również dumni z organizacji Łódzkich Spotkań Baletowych, festiwalu, który przyciąga miłośników baletu z całego świata i podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój tej sztuki.

Nasza działalność jest wspierana przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, co od 2020 roku jeszcze bardziej umacnia naszą pozycję i stabilność finansową. Dzięki temu możemy kontynuować naszą misję dostarczania najwyższej jakości doświadczeń kulturalnych.

W Teatrze Wielkim w Łodzi wierzymy, że sztuka operowa i baletowa to nie tylko widowiska, ale i przestrzeń dla emocji, refleksji i wspólnoty. Zapraszamy Was, byście stali się częścią naszej historii, która każdego dnia pisana jest na nowo – na scenie, w sercach artystów i w duszach naszych widzów.

TEATR WIELKI w ŁODZI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport media / pr / reklama / marketing administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy TEATR WIELKI w ŁODZI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TEATR WIELKI w ŁODZI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TEATR WIELKI w ŁODZI

Siedziba główna

TEATR WIELKI w ŁODZI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TEATR WIELKI w ŁODZI - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw zaopatrzenia - kierowca

    TEATR WIELKI w ŁODZI
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - realizowanie przydzielonych zakupów i dostaw
      - przewóz osób, dekoracji, materiałów i sprzetu

      - praca w godz. 8-16

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi