Czy to Twoja firma?

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ praca

Łódź

Od ponad sześciu dekad, DOM POMOCY SPOŁECZNEJ „Pogodna Jesień” w Łodzi z dumą wspiera osoby starsze oraz niepełnosprawne, oferując im nie tylko dach nad głową, ale przede wszystkim fachową opiekę i ciepłą atmosferę. Nasza historia sięga roku 1959, kiedy to po raz pierwszy otworzyliśmy nasze drzwi dla potrzebujących. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy nasze usługi, by zapewnić naszym pensjonariuszom życie w godności i komforcie.

Znajdujemy się w sercu Łodzi, przy ulicy Paradnej 36, Podgórnej 2/14 oraz Kosynierów Gdyńskich 20, gdzie każdy z naszych domów jest przystosowany do potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi. W sumie, jesteśmy domem dla 174 mieszkańców, którym zapewniamy całodobową opiekę medyczną oraz terapeutyczną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdej osoby.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do aspektów bytowych. Jesteśmy przekonani, że opieka to także wsparcie duchowe i emocjonalne, dlatego nasza oferta obejmuje również szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i terapii zajęciowej. Chcemy, aby nasi mieszkańcy czuli się aktywni, zaangażowani i docenieni, dlatego organizujemy różnorodne imprezy kulturalne i integracyjne.

Jakość świadczonych przez nas usług jest dla nas priorytetem. Dzięki procesowi standaryzacji, udało nam się podnieść standard życia naszych pensjonariuszy, co jest dla nas źródłem wielkiej dumy. Miesięczny koszt utrzymania w naszych Domach Pomocy Społecznej jest pokrywany przez samorząd, co świadczy o naszej stabilności finansowej i zaangażowaniu w dobro naszych mieszkańców.

W „Pogodnej Jesieni” każdy dzień jest okazją do świętowania życia, niezależnie od jego wyzwań. Zapraszamy do naszego ciepłego i troskliwego środowiska, gdzie każdy członek naszej społeczności jest traktowany z szacunkiem, zrozumieniem i miłością. Razem tworzymy miejsce, gdzie jesień życia jest równie pogodna, jak nazwa naszego domu.

3 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie księgowość / ekonomia hotelarstwo / gastronomia / turystyka administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy 3 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 3 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa 3 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

Siedziba główna

3 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
3 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Warszawa
  3. Ozorków
  4. Lublin
  5. Olsztyn
  6. Tarnów
  7. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca 3 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ - oferty archiwalne

  • Księgowy / starszy księgowy

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Ewidencja dochodów oraz depozytów mieszkańców w szczególności księgowanie przypisów i odpisów odpłatności za pobyt
      - Księgowanie wyciągów bankowych depozytowych i dochodowych
      - Przygotowywanie przelewów bankowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia + staż
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Łódź

      - Prowadzenie kasy zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz Instrukcją kasową, a w szczególności:
      a) Realizacja operacji gotówkowych - przyjmowanie wpłat i dokonywanie wypłat
      b) Bieżące sporządzanie raportów kasowych
      c) Rozliczanie zaliczek gotówkowych, pobranych przez upoważnionych pracowników
      d) Prowadzenie książki druków ścisłego zarachowania
      e) Prowadzenie ewidencji depozytów rzeczowych złożonych w kasie DPS-u
      f) Sprawdzenie pod względem formalno-rachunkowym faktur gotówkowych oraz źródłowych dowodów kasowych
      g) Podejmowanie oraz odprowadzenie gotówki z kasy do banku
      h) Przestrzeganie wysokości pogotowia kasowego

      2. Obsługa obowiązujących systemów informatycznych
      3. Przygotowywanie i wprowadzanie podstawowych dokumentów źródłowych do Systemu Zarządzania Finansami Miasta
      4. Przygotowywanie i dekretowanie dokumentów księgowych, stemplowanie i opisywanie zgodnie z zasadami rachunkowości
      5. Księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym jednostki.

      Wymagania

      Oferujemy

  • Opiekun

    • Łódź

      - opieka pielęgnacyjna, pomoc przy wykonywaniu czynności życiowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie - kwalifikacje w zawodzie opiekuna medycznego os. starszych, niepełnosprawnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 050 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zasadnicze + premia + dodatek za pracę w porze nocnej + staż

Pracodawcy w Łodzi