Czy to Twoja firma?

E-WORK HR COMPANY POLAND sp. z o.o. praca

Łódź

Jesteśmy e-work HR Company Poland, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi oraz opieki zdrowotnej. Nasza działalność obejmuje szeroki wachlarz usług, które są kluczowe zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu idealnych miejsc pracy, pozyskiwaniu wartościowych pracowników oraz oferujemy kompleksowe usługi agencji pracy tymczasowej. Rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego miejsca, które pozwoli na rozwój osobisty i zawodowy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania zarówno kandydatów, jak i pracodawców.

W sektorze opieki zdrowotnej świadczymy usługi na najwyższym poziomie, począwszy od działalności szpitali, przez praktykę lekarską ogólną i specjalistyczną, aż po działalność fizjoterapeutyczną i pogotowie ratunkowe. Naszym priorytetem jest zdrowie i dobrostan pacjentów, dlatego stale dążymy do doskonalenia naszych usług, aby odpowiadały na indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Jesteśmy tu, aby służyć radą i wsparciem we wszystkim, co dotyczy zatrudnienia. Rozumiemy, że każdy pracownik to indywidualność, dlatego zapewniamy pełną obsługę pracownika, od momentu rozpoczęcia współpracy aż do jej zakończenia. Wszelkie sprawy i problemy, które mogą się pojawić w trakcie trwania umowy, rozwiązujemy na miejscu, gwarantując dyskrecję i bezpieczeństwo danych.

Nasza działalność jest wyrazem zaangażowania i pasji, z jaką podchodzimy do każdego aspektu naszej pracy. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług, co przekłada się na zaufanie i satysfakcję naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu możemy osiągnąć sukces i wspierać rozwój zarówno osób szukających pracy, jak i przedsiębiorstw poszukujących wykwalifikowanych pracowników.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z E-WORK HR COMPANY POLAND – razem możemy więcej!

E-WORK HR COMPANY POLAND Sp zoo najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie magazyn praca fizyczna rolnictwo / hodowla produkcja / przemysł

Oferty pracy E-WORK HR COMPANY POLAND Sp zoo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca E-WORK HR COMPANY POLAND Sp zoo

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa E-WORK HR COMPANY POLAND Sp zoo

Siedziba główna

E-WORK HR COMPANY POLAND Sp zoo poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca E-WORK HR COMPANY POLAND Sp zoo - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    E-WORK HR COMPANY POLAND Sp zoo
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wymagana książeczka sanepidowska;

      Czynności związane z nadziewaniem papryczek serem praca przy maszynach oraz pakowanie marynat.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: książeczka Sanepidowska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi