Czy to Twoja firma?

GALVO24 KARIM SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Łódź

Jesteśmy Galvo24 Karim, dumną firmą z serca Polski, zlokalizowaną w Łodzi, która od 2001 roku rozwija się w dynamicznym przemyśle maszynowym. Nasza historia to opowieść o pasji do precyzji i technologii, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości klasycznych elementów toczonych i kompleksowych części maszynowych.

Nasza oferta to więcej niż produkty – to rozwiązania. Specjalizujemy się w toczeniu, frezowaniu, walcowaniu, szlifowaniu, hartowaniu indukcyjnemu i wielu innych procesach obróbki, które realizujemy z dbałością o każdy detal. Współpracujemy z zaufanymi partnerami, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Dzięki temu jesteśmy znanym i cenionym partnerem dla polskich oddziałów międzynarodowych korporacji, co świadczy o naszej pozycji na rynku i międzynarodowym zasięgu.

Z dumą zatrudniamy około 200 wykwalifikowanych pracowników, którzy są sercem naszej firmy. To dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu możemy oferować produkty i usługi, które wyróżniają się na tle konkurencji. Nasza przewaga konkurencyjna opiera się na doświadczeniu, technologii i niezawodnej precyzji, które są fundamentem naszej działalności.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się naszą misją i wartościami, to nasze codzienne działania i relacje z klientami odzwierciedlają to, kim jesteśmy i w co wierzymy. Jesteśmy firmą, która stawia na innowacje i jakość, co potwierdza nasza polityka jakości. Dbamy o bezpieczeństwo i ciągłe doskonalenie naszych procesów produkcyjnych.

W Galvo24 Karim jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest równie jasna jak nasza historia. Dążymy do tego, by każdego dnia być lepszym partnerem dla naszych klientów i wspólnie tworzyć produkty, które napędzają przemysł na całym świecie. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej przyszłości.

GALVO24 KARIM SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna badania i rozwój

Oferty pracy GALVO24 KARIM SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GALVO24 KARIM SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GALVO24 KARIM SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

Dostawy i korespondencja

GALVO24 KARIM SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GALVO24 KARIM SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • 130 - pracownik utrzymania ruchu-mechanik

    GALVO24 KARIM SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprawowanie nadzoru technicznego nad maszynami, wykonywanie przeglądów technicznych, analizowanie stanu technicznego maszyn i wykonywanie napraw, konserwacja maszyn

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych
      • Inne wymagania: posługiwanie się dokumentacją techniczną, gotowość do pracy w systemie zmianowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • 130 - pracownik utrzymania ruchu-elektryk

    • Radom

      wykonywanie przeglądów, konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych, montaż instalacji elektrycznych, nadzór nad poprawnym działaniem maszyn i urządzeń elektrycznych

      Wymagania

      • Inne wymagania: uprawnienia SEP do 1KV, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziana znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej

      Oferujemy

  • 130 - operator automatów tokarskich

    • Radom

      obsługa automatu tokarskiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: możliwość przyuczenia, sumienność, dokładność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Łodzi