Czy to Twoja firma?

Towarzystwo Akcyjne Telimena Spółka Akcyjna praca

Łódź

Od ponad pół wieku jesteśmy dumni z bycia częścią historii polskiej mody i przemysłu odzieżowego. Nasza firma, Towarzystwo Akcyjne „Telimena” S.A., z siedzibą w sercu polskiego tekstylia - Łodzi, jest symbolem tradycji, jakości i innowacyjności.

Założeni w 1957 roku, w czasach, kiedy nasze kreacje były synonimem luksusu i nowoczesności, szybko zdobyliśmy pozycję monopolisty na rynku. Projektanci pracujący dla naszej marki byli prawdziwymi dyktatorami trendów, a ubrania szyte przez nas kojarzyły się z nadążaniem za światowymi nowinkami w modzie. Przełomowym momentem w naszej historii było przekształcenie się w spółkę akcyjną w 1993 roku, co otworzyło nowy rozdział w naszej działalności.

Dzisiaj, zatrudniając setki pracowników, jesteśmy liderem w produkcji odzieży służbowej, specjalnej i mundurów. Nasze togi prawnicze, adwokackie, radcowskie, prokuratorskie oraz sędziowskie, a także żaboty i pokrowce na togi, są wyznacznikiem najwyższej klasy i profesjonalizmu. Dążymy do tego, aby każdy produkt był nie tylko estetyczny, ale i funkcjonalny, co osiągamy dzięki wszechstronnym badaniom tkanin i zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Jesteśmy dumni z naszych certyfikatów jakościowych, takich jak ISO 9001:2008 oraz AQUAP 2110:2009, które są potwierdzeniem naszej nieustannej dbałości o detale i standardy. Ponadto, nasze wyroby spełniają międzynarodowe standardy STANDARD 100 by OEKO-TEX®.

Nasza elastyczność produkcyjna, wieloletnie doświadczenie i głęboka znajomość rynku pozwalają nam nie tylko sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, ale także wyprzedzać je, oferując personalizację i indywidualizację tóg. Jesteśmy obecni na międzynarodowych rynkach, co pozwala nam na ciągłe wzbogacanie naszych kolekcji o najnowsze tendencje wzornicze i funkcjonalne.

W Towarzystwie Akcyjnym „Telimena” S.A. łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze wieloletnie doświadczenie z innowacyjnością. Jesteśmy tu, aby służyć naszym Klientom najlepszymi produktami, które są świadectwem naszej pasji i zaangażowania w sztukę tworzenia odzieży. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych odbiorców naszych wyrobów.

Towarzystwo Akcyjne Telimena Spółka Akcyjna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Łódź
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Towarzystwo Akcyjne Telimena Spółka Akcyjna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Towarzystwo Akcyjne Telimena Spółka Akcyjna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Towarzystwo Akcyjne Telimena Spółka Akcyjna - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. przygotowania produkcji odzieżowej

    Towarzystwo Akcyjne Telimena Spółka Akcyjna
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - opracowywanie własnej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej, w tym:

      - rysunki techniczne/modelowe,
      - specyfikacje techniczne materiałów tkanin i dzianin,
      - wymiarowanie wyrobów i elementów wyrobów,
      - tabele rozmiarowe,
      - tabele wymiarów wyrobu gotowego
      - opracowywanie nowych zleceń produkcyjnych, w tym:
      - wprowadzenie nowych zleceń produkcyjnych do systemu,
      - uzupełnianie zleceń o dane źródłowe z nowych zamówień,
      - typowanie rozmiarów odzieży,
      - uzupełnianie norm zużyć materiałowych,
      - opracowywanie treści wszywek pielęgnacyjnych,
      - dystrybucja zleceń do produkcji
      - monitorowanie realizacji procesu produkcyjnego
      - kontrola procesu produkcyjnego u podwykonawcy,
      - kontrola jakości i terminowości zleceń produkcyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: A.49.Organizacja procesów wytwarzania wyrobów odzieżowych, znajomość obsługi pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD, obsługa komputera - pakiet Corel DRAW
      • Inne wymagania: - podstawowa znajomość procesu konfekcjonowania odzieży wierzchniej, w szczególności garniturów męskich i damskich - podstawowa znajomość płaskich wyrobów włókienniczych – tkanin, dzianin i wkładów odzieżowych i ich parametrów technicznych - mile widziane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi