Psycho - Soma

Psycho - Soma najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Psycholog Łódź
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Psycho - Soma

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Psycho - Soma

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Psycho - Soma

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Psycho - Soma

Pełna nazwa
"Psycho-Soma" MARTA ANTONIEWICZ-PABIJAN
Adres rejestrowy
Maratońska 67/69 94-102 Łódź
NIP
7272622038
REGON
101457767
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
12.01.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 72.20.Z Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych

Edukacja

  • 85.60.Z Działalność wspomagająca edukację

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 86.90.E Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Psycho - Soma - oferty archiwalne

  • Psycholog, psychoterapeuta

    • Łódź
    • kontrakt b2b
    • dodatkowa/dorywcza
    • Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Psycho-Soma poszukuje do zespołu psychoterapeutki/psychoterapeuty

      Zakres obowiązków

      - prowadzenie konsultacji psychologicznych
      - prowadzenie psychoterapii indywidualnej przede wszystkim w nurcie poznawczo-behawioralnym

      Wymagania

      - dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologia
      - 4letnie szkolenie w psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym (konieczne ukończenie min. 2 roku szkolenia)
      - doświadczenie w pracy z pacjentem min. 2 lata
      - praca zgodnie z zasadami etyki zawodu psychoterapeuty

      Oferujemy

      - pracę w doświadczonym zespole psychologów i psychoterapeutów
      - gabinet w samym centrum Łodzi
      - obsługa rejestracji
      - dostępność pacjentów
      - praca w gabinecie lub online
      - możliwość odbycia stażu klinicznego

Pracodawcy w Łodzi