Czy to Twoja firma?

Agencja Pracy Profesja praca

Poznań

Agencja Pracy Profesja z Poznania to renomowana firma specjalizująca się w rekrutacji, doradztwie zawodowym oraz szkoleniach. Od skromnych początków jako jednoosobowa działalność gospodarcza w 2010 roku, firma dynamicznie się rozwinęła, przekształcając się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w 2017 roku i poszerzając swoje usługi o outsourcing kadrowo-płacowy i headhunting. Z ponad 80-osobowym zespołem profesjonalistów, Profesja realizuje projekty o wartości przekraczającej 160 milionów złotych, zarówno na terenie Polski, jak i w ramach międzynarodowej współpracy, w tym na rynku niemieckim.

Firma wyróżnia się znajomością rynku pracy i rozbudowaną siecią kontaktów zawodowych, co pozwala na fachową ocenę potrzeb i możliwości klientów. W ofercie Agencji Pracy Profesja znajdują się stałe i tymczasowe rekrutacje, profesjonalne szkolenia i kursy zawodowe, staże unijne oraz doradztwo personalne. Innowacyjność firmy potwierdza realizacja projektu “Międzynarodowa Współpraca Się Opłaca”, wspieranego grantami na rozwój komponentu ponadnarodowego.

Dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom, Agencja Pracy Profesja stanowi solidnego partnera dla firm i kandydatów, łącząc tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami w obszarze HR.

Agencja Pracy Profesja najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja obsługa klienta / call center inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Agencja Pracy Profesja

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Agencja Pracy Profesja

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Analityk finansowy/Kontroler finansowy

    iView Recruitment
    • Augustowo
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Wygasa
  • ANALITYK FINANSOWY (K/M)

    AUDIT HR Sp. z o.o.
    • Tarnowo Podgórne
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana

Mapa Agencja Pracy Profesja

Siedziba główna

Agencja Pracy Profesja poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Agencja Pracy Profesja - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Kadr i Płac - Księgowości

    Agencja Pracy Profesja
    • Poznań
    • Wymagania

      Twój zakres obowiązków
      • nadzór i koordynacja czynności związanych z prowadzeniem ksiąg handlowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
      • zarządzanie działem księgowo-finansowym, wsparcie merytoryczne,
      • optymalizacja procesów związanych z prawidłowym funkcjonowaniem procedur księgowych i zintegrowanego systemu,
      • nadzór nad przygotowywaniem i weryfikacją płatności w systemie bankowym,
      • sporządzanie sprawozdań finansowych (okres miesiąc-kwartał oraz rok),
      • przygotowanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, Akcyza, PIT), reprezentowanie firmy wobec organów podatkowych,
      • odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, nadzór nad prowadzeniem wszystkich ewidencji księgowych/ modułów systemu,
      • nadzór nad prawidłowym naliczaniem zobowiązań w ramach osobowego funduszu płac, ZFŚS, ubezpieczeń, PFRON, PIT,
      • przygotowanie danych (miesięcznych, kwartalnych i rocznych) na potrzeby raportowania do instytucji finansowych, zarządu i rady nadzorczej,
      • współpraca i raportowanie dla potrzeb instytucji zewnętrznych (US, GUS, ZUS, NBP),
      • pozyskiwanie środków z UE,
      • obsługa pracowników tymczasowych i biurowych,
      • prawidłowe i terminowe przygotowywanie dokumentacji płacowej oraz naliczanie wynagrodzeń w programie kadrowo - płacowym na podstawie dostępnych dokumentów,
      • prawidłowe rozliczanie czasu pracy pracowników,
      • prowadzenie dokumentacji zasiłkowej,
      • bieżące prowadzenie niezbędnej dokumentacji personalnej,
      • prowadzenie dokumentacji i rozliczeń umów cywilno-prawnych,
      • udział w tworzeniu, weryfikacji i aktualizacji regulaminów.
      Nasze wymagania
      • praktyczna bieżąca znajomości przepisów rachunkowych oraz podatkowych,
      • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości, sporządzaniu sprawozdań finansowych,
      • nastawienie na współpracę, dzielenie się wiedzą, szukanie rozwiązań i nowych możliwości, zamiast skupiania się na przeciwnościach,
      • wykształcenie wyższe, kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
      • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości, kadr/płac.
      • zaawansowana znajomość MS Excel,
      • znajomość programu OPTIMA - warunek konieczny.
      To oferujemy
      • umowę o pracę na pełny etat,
      • wysokie wynagrodzenie,
      • wysokie premie uzależnione od pozyskanych środków unijnych,
      • możliwość rozwoju,
      • samodzielne stanowisko pracy.

Pracodawcy w Poznaniu