Czy to Twoja firma?

OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY praca

Poznań

Od momentu naszego powstania w 2001 roku, OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY, wcześniej znany jako Fundacja Familijny Poznań, z pasją i zaangażowaniem realizuje misję rozwoju edukacji w Polsce. Jesteśmy liderem na rynku oświatowym, zajmując pozycję numer jeden wśród podmiotów edukacyjnych w naszym kraju. Nasze działania przyczyniły się do pomocy dziesiątkom tysięcy osób i zrealizowania setek projektów, które zmieniają oblicze polskiej edukacji.

Nasza historia zaczyna się od wizji prof. dr hab. med. Andrzeja Grzybowskiego, który w 2001 roku postanowił stworzyć fundament dla lepszej przyszłości dzieci i młodzieży. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, by odpowiadać na aktualne potrzeby społeczne. W 2004 roku, zdiagnozowawszy problem niskiego upowszechnienia edukacji przedszkolnej, uruchomiliśmy sieć ośrodków przedszkolnych, które dziś są naszą dumą. Dzięki pozyskaniu ponad 56 mln zł ze środków zewnętrznych, udało się nam stworzyć 300 placówek na terenie całego kraju.

Z dumą prowadzimy 67 bezpłatnych przedszkoli, szkół podstawowych i liceum, gdzie ponad 8200 dzieci otrzymuje solidne fundamenty edukacyjne. Nasz zespół to 1200 wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by nasza oferta edukacyjna była na najwyższym poziomie. Wspieramy samorządy gminne i inne organy prowadzące placówki oświatowe, oferując im nasze doświadczenie i pomoc w realizacji zadań z zakresu edukacji publicznej.

Nasza unikatowa sieć ośrodków przedszkolnych zapewnia bezpłatną, pięciogodzinną opiekę nad dziećmi, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Jesteśmy partnerem dla samorządów, współpracując z nimi w realizacji zadań oświatowych na terenach gmin w całym kraju. To właśnie nasza współpraca i zaangażowanie w lokalne społeczności sprawiają, że możemy mówić o sobie jako o liderze w dziedzinie edukacji.

W Ogólnopolskim Operatorze Oświaty wierzymy, że każde dziecko zasługuje na dostęp do wysokiej jakości edukacji. To właśnie ta wiara kieruje nami każdego dnia, gdy pracujemy na rzecz lepszej przyszłości naszych uczniów i całego społeczeństwa. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej edukacyjnej rodziny, gdzie razem możemy tworzyć lepszy świat dla przyszłych pokoleń.

OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY

Mapa OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY

Siedziba główna

OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Nowy Tomyśl
  2. Gdańsk
  3. Gniezno
  4. Poznań
  5. Włocławek
  6. Wrocław
  7. Malbork
  8. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY - oferty archiwalne

  • Pedagog specjalny/ pedagog specjalny współorganizujący proces kształcenia dla dziecka z orzeczeniem

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca z dziecmi oraz współpraca z pozoistałymi współpracownikami. Praca w godz 8-16.
      Miejsce pracy: Publiczne Przedszkole Familijne Ranczo w Poznaniu ul. Chojnicka 72

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, doświadczenie mile widziane
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe- Pedagogika specjalna. Umiejętność współpracy w zespole z innymi specjalistami oraz nauczycielami. Mile widziane doświadczenie zawodowe, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, książeczka SANEPID.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel matematyki

    • Gdańsk
    • część etatu
    • 1 400 zł / mies.

      Prowadzenie lekcji matematyki wklasach 4-7.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, uprawnienia pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2200 netto

Pracodawcy w Poznaniu