Czy to Twoja firma?

POLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJ WIELKOPOLSKI ZARZĄD WOJEWÓDZKI praca

Poznań

W sercu Polski, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, istnieje organizacja, która od ponad pół wieku jest symbolem nadziei dla tych, którzy znaleźli się w potrzebie. My, POLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJ, od momentu naszego powstania 15 października 1958 roku, niezmiennie dążymy do tego, by wspierać i podnosić jakość życia osób znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych.


Nasza misja to nie tylko słowa – to konkretne działania. Jesteśmy tu po to, by niesienie fachowej pomocy, udzielanie wsparcia materialnego i organizacyjnego nie były pustymi obietnicami, ale rzeczywistością, która każdego dnia zmienia życie ludzi na lepsze. Nasze działania skierowane są przede wszystkim do biednych, bezdomnych, samotnych i opuszczonych, którzy często nie mają siły, by samodzielnie stawić czoła wyzwaniom.

Jako organizacja pozarządowa, działamy na terenie całej Rzeczpospolitej Polskiej, z główną siedzibą w Warszawie i WIELKOPOLSKIM ZARZĄDEM WOJEWÓDZKIM w Poznaniu. Jesteśmy dumni z naszej wielkopolskiej obecności, która pozwala nam być bliżej tych, którzy nas potrzebują.

W naszym DNA leży pragnienie kształtowania postaw społecznych, które sprzyjają bezpośredniemu uczestnictwu w działaniach na rzecz osób potrzebujących pomocy. Wierzymy, że każdy człowiek może przyczynić się do zmiany – niezależnie od tego, czy to przez wolontariat, wsparcie materialne, czy po prostu przez bycie obecnym i gotowym do wysłuchania.

Oferujemy różnorodne formy pomocy, dostosowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji, w których znaleźli się nasi podopieczni. Rozumiemy, że problemy życiowe są złożone i wymagają kompleksowego podejścia, dlatego nasze działania są zawsze dopasowane do konkretnego człowieka i jego historii.

Jesteśmy organizacją, która wierzy w siłę wspólnoty i solidarności. Każdego dnia staramy się być przykładem, że empatia i zaangażowanie mogą realnie zmieniać świat na lepsze. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej misji – razem możemy więcej.

POLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJ WIELKOPOLSKI ZARZĄD WOJEWÓDZKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy POLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJ WIELKOPOLSKI ZARZĄD WOJEWÓDZKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJ WIELKOPOLSKI ZARZĄD WOJEWÓDZKI

Mapa POLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJ WIELKOPOLSKI ZARZĄD WOJEWÓDZKI

Siedziba główna

POLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJ WIELKOPOLSKI ZARZĄD WOJEWÓDZKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
POLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJ WIELKOPOLSKI ZARZĄD WOJEWÓDZKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Nowy Sącz
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Bielsko-Biała
  6. Gliwice
  7. Kolo
  8. Łódź
  9. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Poznaniu