Czy to Twoja firma?

Target PRO praca

Łódź

Nazywamy się Target PRO Łódź i jesteśmy dumną częścią dynamicznie rozwijającej się branży konsultingowej w zakresie outsourcingu i offshoringu. Nasza historia zaczęła się w 2003 roku, kiedy to postanowiliśmy wprowadzić świeże spojrzenie na zarządzanie sprzedażą i merchandising w sercu Polski – w Łodzi.

Z biegiem lat rozwinęliśmy się w firmę zatrudniającą ponad tysiąc specjalistów, którzy codziennie dają z siebie wszystko, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w outsourcingu, sprzedaży, FMCG i Merchandisingu, a nasze działania skupiają się na dostarczaniu efektywnego zarządzania sprzedażą, jakościowego merchandisingu, rzetelnych audytów oraz kompleksowych rekrutacji pracowników. Jesteśmy dumni z tego, że nasze rozwiązania pomagają firmom rozwijać ich potencjał na rynku.

Nasza działalność nie zna granic – dosłownie. Rozszerzamy sprzedaż za granicę, korzystając z rozbudowanej sieci odbiorców, co pozwala nam na budowanie międzynarodowej obecności. Wierzymy, że dzięki globalnemu zasięgowi możemy nie tylko wspierać naszych klientów, ale także uczyć się od najlepszych, stale podnosząc jakość naszych usług.

Mimo że nie ujawniamy tutaj naszej misji czy wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy, możesz być pewien, że są one fundamentem naszego działania. Każdego dnia staramy się być lepsi, bardziej innowacyjni i zawsze gotowi sprostać wyzwaniom, które stawia przed nami szybko zmieniający się świat.

Jesteśmy Target PRO Łódź – Twoim zaufanym partnerem w świecie outsourcingu i offshoringu. Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze usługi mogą przyczynić się do sukcesu Twojej firmy. Razem możemy osiągnąć więcej.

Target PRO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy Target PRO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Target PRO

Mapa Target PRO

Siedziba główna

Target PRO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Target PRO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Łódź
  4. Białystok
  5. Poddębice
  6. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Target PRO - oferty archiwalne

  • Płatny staż w dziale bankowości mBank

    Target PRO
    • Szczecin
    • staż/praktyka
    • część etatu
    • Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida, Piątnica, mBank.

      Nie czekaj – dołącz już dziś do naszego zespołu i rozwiń swoje kompetencje w branży bankowej.

      Aktualnie dla Naszego Klienta, lidera bankowości detalicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Płatny staż w dziale bankowości

      Miejsce pracy:

      Szczecin

      Będziesz odpowiedzialny za wsparcie doradców w realizacji codziennych obowiązków.

      Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

      Zakres obowiązków

      - powitanie klientów w placówce bankowej i zbadanie celu wizyty

      - zarządzanie kolejką i opieka nad klientami oczekującymi na doradcę

      - informowanie doradców o celu wizyty klienta w placówce

      - pomoc klientowi w zakresie korzystania z aplikacji mobilnych

      Wymagania

      - cech osobowościowych, takich jak: odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole, ciekawość i chęć zdobywania nowych doświadczeń

      - bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

      - znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację (mile widziana)

      - dyspozycyjność minimum 100 godzin w miesiącu

      - status ucznia lub studenta (mile widziane kierunki ekonomiczne lub pokrewne)

      Oferujemy

      - możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej bankowości detalicznej w mBank

      - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, elastyczne godziny pracy

      - możliwość połączenia pracy zarobkowej ze studiami

      - niezbędne narzędzia pracy

      - możliwość rozwoju i zdobycie wiedzy z zakresu finansów i produktów bankowych

Pracodawcy w Łodzi