Czy to Twoja firma?

Uniqa Polska S.A praca

Łódź

W sercu Polski, w dynamicznie rozwijającym się Łodzi, znajduje się siedziba Uniqa Polska S.A. – firmy z ponad dwuwiekową tradycją, która jest synonimem zaufania i stabilności w branży ubezpieczeniowej. Jako piąta co do wielkości grupa ubezpieczeniowa w kraju, jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku i z tego, że od 30 lat nieustannie budujemy relacje z naszymi klientami w Polsce.

Nasza oferta jest tak różnorodna jak potrzeby naszych klientów. Oferujemy ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, które są dostosowane do indywidualnych wymagań osób prywatnych, rodzin, a także szerokiego spektrum przedsiębiorstw – od małych firm po duże korporacje. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasza obsługa jest zawsze personalizowana i skoncentrowana na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego z nich.

Zatrudniamy ponad 900 wykwalifikowanych pracowników, z czego aż 400 to eksperci z Łodzi. Są oni naszą siłą, dzięki której każdego dnia dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy częścią europejskiego holdingu ubezpieczeniowego o austriackich korzeniach - UNIQA Insurance Group AG, co zapewnia nam międzynarodowe wsparcie i dostęp do wiedzy specjalistów z całej Europy.

Nasza centrala mieści się w zabytkowym budynku, który jest świadectwem historii i kultury Łodzi. Jesteśmy jedyną firmą ubezpieczeniową na rynku z siedzibą w tym mieście, co wyróżnia nas i pozwala na budowanie silnych lokalnych więzi.

Jako Uniqa Polska S.A., stawiamy na rozwój i innowacje, jednocześnie szanując nasze korzenie i tradycję. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią historii każdego z naszych klientów, zapewniając im bezpieczeństwo i spokój ducha na każdym etapie życia. Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów i odkrycia, co oznacza prawdziwa troska o Twoje ubezpieczenie.

Uniqa Polska S.A najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Uniqa Polska S.A

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Uniqa Polska S.A

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Uniqa Polska S.A

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Uniqa Polska S.A
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Kraków
  4. Łódź
  5. Bielsko-Biała
  6. Katowice
  7. Białystok
  8. Gdynia
  9. Lębork
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Uniqa Polska S.A - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    • Łódź
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy do współpracy, osób na stanowisko:

      Przedstawiciel ds. Sprzedaży

      Miejsce pracy: Łódź

      Zakres obowiązków

      Do zadań Przedstawiciela ds. Sprzedaży będzie należało pozyskiwanie oraz stała współpraca z klientami biznesowymi i indywidualnymi przez budowanie długofalowych relacji, profesjonalny dobór rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta, a także realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych i zaplanowanych aktywności, sprzedaż produktów firmy zgodnie ze standardami.

      Wymagania

      Oczekiwania:

      • Doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klientów, mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
      • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe
      • Doskonała organizacja pracy, samodzielność oraz konsekwencja w dążeniu do celu
      • Znajomość technik negocjacji handlowych oraz sprzedaży (mile widziana)

      Oferujemy

      Korzyści ze współpracy z nami:

      • Atrakcyjny system wynagrodzeń wspierający zachowanie dochodów na stałym poziomie oraz premie i bonusy za realizację wyników
      • Dostęp do nowych kontaktów sprzedażowych
      • Możliwość prowadzenia procesu sprzedaży również w trybie zdalnym
      • Indywidualne wsparcie menedżera na każdym etapie współpracy
      • Pakiet profesjonalnych szkoleń oraz praktyczną naukę zawodu
      • Szeroka gama nowoczesnych i konkurencyjnych produktów ubezpieczeniowych: życiowych, grupowych i majątkowych
      • Nowoczesne narzędzia elektroniczne wspierające planowanie pracy i aktywności sprzedażowe

Pracodawcy w Łodzi