Czy to Twoja firma?

Łódzka Wojewódzka Komenda OHP praca

Łódź
Instytucja rynku pracy.
Łódzka Wojewódzka Komenda OHP najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt hr / kadry

Oferty pracy Łódzka Wojewódzka Komenda OHP

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Łódzka Wojewódzka Komenda OHP

Mapa Łódzka Wojewódzka Komenda OHP

Siedziba główna

Łódzka Wojewódzka Komenda OHP poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Łódzka Wojewódzka Komenda OHP - oferty archiwalne

  • Pośrednik pracy

    Łódzka Wojewódzka Komenda OHP
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nawiązywanie kontaktów z pracodawcami.
      Rozpoznawanie potrzeb pracodawców na lokalnym rynku pracy oraz potrzeb potencjalnych pracowników.
      Pozyskiwanie ofert pracy.
      Ewidencjonowanie osób poszukujących pracy oraz ich kompleksowa obsługa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi