Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.09.2022

Kurier InPost

Kurier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

InPost

Zatrudnimy osobę na stanowisko kurier dla firmy InPost .Do obowiązków kuriera należy dostarczanie oraz odbiór przesyłek na terenie Siemianowic Śląskich. Magazyn do załadunku i rozładunku znajduje się w miejscowości Wyry.

Wymagamy prawa jazdy kat.B i doświadczenia w prowadzeniu auta dostawczego (busa) oraz uczciwości. Poszukujemy osób umiejących pracować samodzielnie.

Oferujemy auto służbowe , telefon służbowy oraz niezbędne szkolenie.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 511 549 213 lub 511 549 305

Zakres obowiązków

  • Załadunek przesyłek na auto typu bus
  • Dostarczenie przesyłek do adresatów
  • Odbiór przesyłek od nadawców
  • Obsługa paczkomatów
  • Zwiezienie przesyłek do magazynu
  • Rozładunek auta

Wymagania

  • Prawo jazdy kat.B
  • Doświadczenie w prowadzeniu auta typu bus
  • Samodzielność w pracy
  • Uczciwość

Oferujemy

  • Umowa zlecenie na okres próbny
  • Po okresie próbnym umowa o pracę
  • Auto służbowe
  • Brak kosztów dojazdów do pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie

  • Administratorem danych osobowych jest Bożena Ziomek 41-253 Czeladź Nowopogońska 182/3, NIP: 8581171628. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bożena Ziomek 41-253 Czeladź Nowopogońska 182/3, NIP: 8581171628 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Siemianowice Śląskie pow. Siemianowice Śląskie, Śląskie
Wynagrodzenie
  • 4 000 - 6 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (10 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.