Key Account Manager

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Lubisz ludzi? Rozmowy sprawiają Ci przyjemność? Chcesz zdobyć doświadczenie w finansach i obsłudze klienta? Ta oferta jest dla Ciebie! Aktualnie poszukujemy doradcę klienta dla ING Bank Śląski w galerii handlowej.

Zakres obowiązków

  • Badanie i analiza potrzeb klienta przez bezpośrednią rozmowę.
  • Dopasowanie oferty dla klienta i jej prezentacja.
  • Wsparcie klienta podczas całego procesu.
  • Bezpośrednia i profesjonalna sprzedaż

Wymagania

  • Masz średnie wykształcenie
  • Sprawnie obsługujesz komputer i pakiet MS Office.
  • Jesteś przebojowy, otwarty i masz poczucie humoru.
  • Lubisz i potrafisz rozmawiać z każdym i o wszystkim.

Oferujemy

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia pracy
  • Pensja składająca się z podstawy i prowizji (około 5 tys na rękę)
  • Elastyczny grafik
  • Szkolenia sprzedażowe, produktowe i miękkie
  • Możliwości awansu zawodowego w ramach wewnętrznej ścieżki kariery (w 2021 wszyscy kierownicy zostali wyłonieni w ramach rekrutacji wewnętrznej)
  • Benefity pracownicze: dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej.
  • Stałe wsparcie managera.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Businessface Sp. z o.o. 01-651 Warszawa Gwiaździsta 71, NIP: 5272423734 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Wynagrodzenie
  • 3 500 - 5 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 10 dni)