Spawacz MAG

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.08.2022

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Spawacz MAG

Firma Piening należy do jednych z największych usługodawców w branży elektrycznej, automatyki i serwisu przemysłowego. Od 40 lat cieszymy sie zaufaniem naszych klientów z całych Niemiec a przede wszystkim zadowoleniem 6.500 pracowników, którzy pracują w naszej firmie.

Wejdź na naszą stronę internetową: www.piening-montage.de/pl/

Poszukujemy bardzo dobrych Spawaczy MAG na bardzo dobrych warunkach płacowych

Próbki spawalnicze możliwe w Gliwicach - koszta dojazdu zostaną zwrócone

Miejsce pracy: Bawaria

Stosunek pracy: stałe zatrudnienie w naszym przedsiębiorstwie

Czas trwania umowy: nieokreślony

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zakres obowiązków

  • Samodzielna praca według rysunków technicznych
  • Prace m.in. w zakładach przemysłowych oraz produkcyjnych
  • Spawanie różnych konstrukcji stalowych
  • Spawanie części podzespołów do pojazdów transportowych np. samochody ciężarowe, szynowe, budowlane jak również maszyny i urządzenia rolnicze
  • Spawanie części maszynowych (np. przenośników, dźwigów itd.)

Wymagania

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie jako spawacz MIG / MAG
  • Umiejetność samodzielnej pracy
  • Niezawodność, elastyczność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę, zawartą na czas nieokreślony - z nami jako pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 24,00 Euro brutto / godzina w najwyższej grupie zaszeregowania
  • Dieta
  • do 1500,00 Euro bonusu startowego wypłacany po 2.miesiącu i po 12. miesiącach
  • Taryfowe i pozataryfowe dodatki
  • Dodatek do nadgodzin + 25%
  • Dodatkowe pieniądze na święta Bożego Narodzenia i urlop do 600 EUR
  • BONUS dla polecenie nowego pracownika - 700 EUR
  • Organizacja zakwaterowania i przyjadu
  • Bezpłatna odzież robocza i wyposażenie ochronne
  • Indywidualna opieka dysponenta
  • Komunikacja przez aplikację firmową
  • Asystentki mówiące w języku polskim
  • Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego

Kontakt w języku polskim:

Piening GmbH

Carl-Bertelsmann-Straße 203

33335 Gütersloh

Adam Fronczek

PL – Tel. 0048 507 223 992

Adam Krolak

PL – Tel. 0048 799 030 680

Olga Rakowiecka

PL – Tel. 0048 507 596 304

  • Administratorem danych osobowych jest Piening GmbH 33335 Gütersloh Carl-Bertelsmann-Strasse 203, NIP: DE 126946755. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piening GmbH 33335 Gütersloh Carl-Bertelsmann-Strasse 203, NIP: DE 126946755 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasła (3 dni)