Inżynier konstruktor

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.07.2022

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Brepo Sp. z o.o. to prywatna firma, działająca w branży elektrotechnicznej na terenie Unii Europejskiej z siedzibą w Mikołowie. Zajmujemy się realizacją przedsięwzięć z zakresu automatyki przemysłowej oraz przemysłowych instalacji elektrycznych. Brepo Sp. z o.o. stawia przede wszystkim na jakość. Celem przewodnim jest doskonalenie naszych produktów i usług tak, by spełniały najwyższe standardy technologiczne i użytkowe. Stały rozwój, nowatorskie podejście i adaptacja nowoczesnych technologii, pozwalają nam tworzyć produkty uwzględniające sugestie oraz potrzeby naszych klientów, niejednokrotnie podejmując się trudnych wyzwań, jakie przed nami stawiają.

Firma Brepo Sp. z o.o. poszukuje do swojego zespołu w Skoczowie

INŻYNIERA KONSTRUKTORA

Praca przy prefabrykacji rozdzielni na hali prefabrykacji w Skoczowie oraz wyjazdy w delegacje na terenie kraju.

W delegacji zapewniany dojazd, nocleg oraz obiad.

Praca w systemie równoważnego systemu czasu pracy.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków uzależniony od posiadanego doświadczenia:

  • prefafbrykacja rozdzielnic
  • montaż urządzeń, rozdzielni na obiekcie
  • układanie tras kablowych

Wymagania

    • Wykształcenie kierunkowe
    • Znajomość CAD, FUSION
    • Znajomość branży elektrycznej
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Uprawnienia SEP - mile widziane
    • Prawo jazdy kat. B - mile widziane
    • Zaangażowanie

Oferujemy

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
    • Możliwość rozwoju w dziedzinie elektryki i automatyki
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Praca w młodym zespole
    • Umowa o pracę
    • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
    • Karta Multisport
  • Administratorem danych osobowych jest Brepo Sp. z o.o. 43-196 Mikołów ul. Ks. Franciszka Górka 144, NIP: 6351772381. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Brepo Sp. z o.o. 43-196 Mikołów ul. Ks. Franciszka Górka 144, NIP: 6351772381 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Skoczów pow. cieszyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (14 dni)