ELTEK Poland Sp.  z o.o.

Kierownik narzędziowni

  • Bielsko-Biała, śląskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Eltek Poland Sp. z o.o. została założona w lipcu 2004 roku jako jedyny polski oddział włoskiej grupy Eltek.  Początkowo produkowała głównie dla przemysłu AGD, obecnie dynamicznie się rozwija produkując również części dla sektora samochodowego. Od 2019 roku firma posiada dwa zakłady w Bielsku Białej, przy ul. Komorowickiej oraz przy ul. Świt. Więcej informacji o firmie znajduje się w Wizytówce.

Zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem narzędziowców form wtryskowych oraz techników wtrysku (ustawiaczy)
  • Nadzór i koordynowanie prac związanych z utrzymaniem ruchu form wtryskowych (awarie, przeglądy prewencyjne, modyfikacje)
  • Zarządzanie serwisami świadczącymi usługi dla obszaru narzędziowni
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw, modyfikacji oraz części zamiennych
  • Nadzorowanie budżetu w obszarze narzędziowni
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników oraz wprowadzanie działań korygujących
  • Nadzór i koordynowanie prac związanych z przezbrojeniami form wtryskowych oraz ustawianiem procesów wtrysku
  • Udział w uruchomieniach nowych procesów
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną form wtryskowych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Doświadczenie w pracy z formami wtryskowymi, znajomość zasad konstrukcji oraz naprawy form wtryskowych
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi oprogramowania do modelowania 3D
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość jęz. angielskiego lub włoskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie z procesami wtrysku tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stałą pracę na umowę o pracę
  • Pakiet premii
  • Karty Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Kursy i szkolenia
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    ELTEK Poland Sp. z o.o., ul. Świt 16, 43-382 Bielsko-Biała, NIP: 9372423776
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:ELTEK Poland Sp. z o.o., ul. Świt 16, 43-382 Bielsko-Biała, NIP: 9372423776zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 3 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)