Pracownik ochrony - Skoczów

Asistnet Sp. z o. o.
  • Skoczów, śląskie pow. cieszyński

Ochroniarz

Umowa o pracę

Wspieramy aktywizację osób z ograniczoną sprawnością. W związku z tym zakład pracy chronionej poszukuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko pracownika ochrony fizycznej.

Miejsce pracy: Skoczów

Obowiązki:

- Patrole obiektu, obchody
- Kontrola ruchu osobowo-towarowego

Wymagania

- Niekaralność
- Dyspozycyjność
- Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie 3010 zł brutto
- Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
- Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe
- Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
- Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje.

W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Asistnet Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Asistnet Sp. z o. o.

Klauzula Informacyjna

1. Administrator

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Asistnet Sp. z o. o., Al. Jerozolimskie 212A, Warszawa.

2. Inspektor ochrony danych

Z inspektorem ochrony danych osobowych mogą się Państwo kontaktować pod adresem Administratora lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, e-mail: iod[at]asistnet.com.pl

3. Cel i podstawy przetwarzania

Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy [Art. 221 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2020 poz. 1320 ze zm.) (dalej: Kp) oraz Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej (Dz. U. 2018 poz.2369)] będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego [Art. 221 § 1 pkt. 4 – 6 Kp w zw z. z art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. W przypadku danych określonych w art. 221 § 1 pkt. 1 – 3 Kp podstawą jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO]

Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda [Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, a w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii art. 9 ust.2 lit. a) RODO] na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę [Art. 6 ust. 1 lit a RODO], która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

4. Odbiorcy danych osobowych

Państwa dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom, z którymi Administrator zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu.

5. Okres przechowywania danych

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą przechowywane przez 6 miesięcy.

6. Prawa osób, których dane dotyczą

Mają Państwo prawo do:

a) dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

b) sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

c) ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

d) usunięcia danych osobowych;

e) wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).

7. Informacja o wymogu podania danych

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.
Dodana
Wygasa (za 3 dni)