Salowa - Szpital w Bydgoszczy

Impel

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Dołącz do Jednej ze spółek Grupy Kapitałowej Impel, która zatrudni pracowników na stanowisko:

Praca w systemie 12 godzin.
Dyżury w godzinach 07:00 - 19:00 lub zmianowo 07:00 - 19:00, 19:00 - 07:00

Zadania/Czynności:
• dbanie o czystość i porządek na terenie szpitala,
• sprzątanie i dezynfekcja wszystkich pomieszczeń szpitalnych, ciągów komunikacyjnych, wind i wyposażenia,
• uzupełnianie środków higienicznych,
• przestrzeganie procedur higienicznych i instrukcji, związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa,
• drobne prace pomocowe przy pacjencie.

Wymagania

• szczepienie przeciw WZW typu B,
• rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
• dokładność , sumienność,
• komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• umowę o pracę /zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,
• gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na czas,
• niezbędne narzędzia pracy,
• wdrożenie i przygotowanie do pracy,
• miła i przyjazną atmosferę w pracy,
• możliwość zatrudnienia w Zakładzie pracy Chronionej wraz z szeregiem korzyści.,
• doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji
• możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie i NNW

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel., po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44 .
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-304), przy ul. Słonimskiego 1 na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business z o.o. Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu (50 -304), przy ul. Słonimskiego 1.
Miejsce pracy
  • Bydgoszcz
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)