Pracownik do prac wod-kan i gaz

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Gazownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma W-MAX Sp. z. o.o. poszukuje pracowników do prac wod-kan i gazowych.

Wykonujemy usługi na terenie województwa kujawsko-pomorskiego z zakresu:

- budowa sieci oraz przyłączy wod-kan,

- budowa sieci oraz przyłączy gazowych,

- wykonywanie instalacji wewnątrz budynków (miedź, stal, PE),

- przeciski pod drogami i przeszkodami.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Bydgoszczy.

Więcej informacji pod tel. 533 568 154 w godz. 7 - 16 od pn - pt.

Zakres obowiązków

  • pomoc/wykonywanie przyłączy oraz sieci gazowych i wod-kan,
  • pomoc/wykonywanie instalacji wewnątrz budynków,
  • prace porządkowe na terenie budowy,
  • prace ziemne.

Wymagania

  • posiadanie prawa jazdy B (mile widziane B+E),

  • dyspozycyjność,

  • sumienność,

  • chęci do pracy.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia
  • Administratorem danych osobowych jest W-MAX Sp. z o.o. 85-744 Bydgoszcz Startowa 5, NIP: 5542997771. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wykraczających poza
    postanowienia ustawy o służbie cywilnej i kodeks pracy, zawartych w złożonej przeze mnie
    ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie
    z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679
    z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
    danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
    dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119/1)
    oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)