Produkcja - praca bez doświadczenia!

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.06.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Lavoro Sp. z o.o. to spółka prawa handlowego, której głównym profilem działalności jest rekrutacja i udostępnianie pracowników. Lavoro Sp. z o.o. ma swoją Centralę w Katowicach, ale zasięgiem swojego działania obejmuje teren całego kraju wykonując zlecenia na rzecz swoich kontrahentów. Podmioty współpracujące z nami to liderzy w swojej branży. Naszymi największymi partnerami są zakłady z branży motoryzacyjnej ale również przemysłowej, spożywczej i AGD.

Firma Lavoro Sp. z o.o. (nr cert. 9603) zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków

- proste prace monterskie

Wymagania

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

- sprawność manualna

- chęci i gotowość do pracy

Oferujemy

- umowę o pracę na pełny etat

- atrakcyjny system premiowy

- stabilność zatrudnienia

- pracę w systemie dwuzmianowym

  • Administratorem danych osobowych jest Lavoro Sp. z o.o. 40-142 Katowice Mickiewicza 29, NIP: 573-28-45-248. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Bydgoszcz
Opublikowana
Wygasła (15 dni)