Pracownik budowlany / malarz - Dania

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.06.2022

Malarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Jesteśmy siecią firm wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii.

Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam! Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Pracownik budowlany - malarz

  • Numer oferty: B-135

  • Prace na tym projekcie trwają od maja do końca września

  • Ilość wakatów: 10

Zakres obowiązków

  • Malowanie budynków zewnętrznych (głównie powierzchnie drewniane)

  • Prace porządkowe (uporządkowanie miejsca pracy)

  • Inne prace malarskie

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku malarza lub na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego (mile widziane),

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane),

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • Dobry stan zdrowia,

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na wysokościach, rusztowaniach, podnośnikach

  • doświadczenie w malowaniu natryskowym

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 11.000 PLN

Zarobki uzależnione są od trwania kontraktu. Możliwe wynagrodzenie od 9.000 netto do 12.000 netto.

  • Administratorem danych osobowych jest GoSkov Aps 5620 Glamsbjerg Bregnebjergvej 1, NIP: DK37611670. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Dania
Opublikowana
Wygasła (8 dni)