PlusJob Poland Sp. z o.o.

Operator minikoparki / pracownik ziemny

  • Dania zagranica

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310), będąca częścią duńskiej firmy Profil Match z główną siedzibą w Danii, zapewnia pracę na terenie państw północnej i zachodniej Europy. Łączymy firmy z branż motoryzacyjnej, budowlanej, magazynowej i produkcyjnej z najlepszymi kandydatami.Dla swojego klienta, wiodącej firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Długoterminową współpracę
  • Zatrudnienie w oparciu o duńską umowę
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Pomoc koordynatora w dopełnieniu formalności przed i po podjęciu zatrudnienia
  • Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania

Twoje obowiązki:

  • Obsługa koparek (około 50% czasu pracy) oraz prace ziemne (około 50% czasu pracy)
  • Prowadzenie wykopów liniowych pod różnego rodzaju instalacje ziemne
  • Przygotowanie terenu pod wykopy oraz prace ziemne
  • Praca na terenie różnych miast Zelandii (Dania)

Aplikuj, jeżeli:

  • Chcesz podjąć pracę za granicą
  • Masz doświadczenie w pracy jako operator (warunek konieczny)
  • Posługujesz się językiem angielskim przynajmniej na poziomie A2
  • Praca w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu zadań nie stanowią dla Ciebie problemu
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widziane)

  • Jeśli uważasz, że to oferta dla Ciebie – wyślij swoje CV

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)