Przedstawiciel handlowy / OD ZARAZ / Bez doświadczenia

Intelligent Solutions

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzeniem działalności poszukujemy nowych pracowników do naszego biura w centrum Bydgoszczy.

Jeśli jesteś młodą, ambitną osobą i szukasz pierwszej poważnej pracy lub podbudowania swojego dotychczasowego doświadczenia to doskonale trafiłeś!

Jesteśmy firmą outsourcingową, która już od wielu lat działa na rynku z licznymi sukcesami.

GŁÓWNE ZADANIA:

pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami
proste prace biurowe, połączone z raportowaniem swoich wyników
OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja), bez górnej granicy, sam decydujesz o tym ile zarobisz
pracę od poniedziałku do piątku ( 8-16) z wolnymi weekendami
młody zespół, nastawiony na sukces z super atmosferą pracy
profesjonalne szkolenie wstępne oraz liczne szkolenia przygotowujące nas na kolejne stanowiska
ogromne możliwości rozwoju oraz awansu w szeregach naszej firmy
praca w młodym i zgranym zespole
możliwości otrzymania samochodu służbowego po 3 miesiącach pracy
prywatną opiekę LuxMed oraz kartę Multisport Plus
WYMAGANIA:

dyspozycyjność do pracy na pełen etat: poniedziałek-piątek (8-16)
ukończone 18 lat
umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi
nastawienie na wyznaczony cel, zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie

Jeśli jesteś zainteresowany wyslij nam swoje CV, może to właśnie na Ciebie czekamy!

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
Miejsce pracy
  • Bydgoszcz
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)