!function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return;n = f.fbq = function () {n.callMethod ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments)};if (!f._fbq) f._fbq = n;n.push = n;n.loaded = !0;n.version = '2.0';n.queue = [];t = b.createElement(e);t.async = !0;t.src = v;s = b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s)}(window, document, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '303246673786053'); fbq('track', 'PageView'); !function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Opiekun Kluczowego Klienta

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

Marcel S.A.

Jesteśmy firmą, działającą od 1992 roku, naszym podstawowym założeniem jest kompleksowe wspomaganie informatyzacji w diagnostyce medycznej. Ściśle współpracujemy z najlepszymi światowymi i krajowymi producentami systemów informatycznych, by rozszerzać ofertę o skuteczne rozwiązania odpowiadające potrzebom i wymaganiom Użytkowników.

Działania firmy sięgają od opracowań teoretycznych, przez konkretne rozwiązania techniczne, produkcję, wdrożenia, handel i serwis po działalność edukacyjną i szkoleniową.

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: województwa dolnośląskie, lubuskie, wielkopolksie, zachodniopomorskie

Zakres obowiązków

  • praca z Klientami branży medycznej na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego,

  • doradztwo w zakresie oferowanych narzędzi IT,

  • doradztwo w zakresie organizacji pracy z użyciem narzędzi IT,

  • rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • efektywna współpraca z Klientami, bieżące informowanie i poszerzanie ich wiedzy o oferowanych produktach,

  • aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów,

  • proaktywna analiza potrzeb klienta,

  • monitorowanie i analiza rynku usług medycznych,

  • przygotowywanie ofert dla Klientów,

  • przygotowywanie raportów sprzedażowych zgodnie z ustalonymi zasadami,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • gotowość do wyjazdów, prawo jazdy kat. B.,

  • wykształcenie wyższe,

  • duże zaangażowanie, dyspozycyjność i samodzielność,

  • wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

  • łatwość w nawiązywaniu i budowaniu długofalowych relacji z klientami,

  • otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pisania dokumentacji oraz tworzenia prezentacji,

  • umiejętność elastycznego adaptowania się do potrzeb sytuacji,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • rzetelność, lojalność i terminowość,

  • znajomości obsługi komputera.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość urządzeń i organizacji pracy laboratorium diagnostycznego,

  • znajomość oprogramowania laboratoryjnego Centrum.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w firmie z 30-letnim doświadczeniem, stabilnej finansowo, o statusie merytorycznego lidera na rynku,

  • udział w nowych projektach, w tym dla kluczowych klientów firmy,

  • praca w dynamicznym, otwartym zespole, w atmosferze współpracy i zaangażowania,

  • realny wpływ na powstające produkty i rozwiązania,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę B2B,

  • karty sportowe (Multisport).

Atrakcyjne wynagrodzenie
Karta Multisport
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia, kursy, konferencje
  • Administratorem danych osobowych jest Marcel S.A. 05-220 Zielonka ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 11, NIP: 1130010546. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).”
Miejsce pracy
  • Zielona Góra
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasa (za 26 dni)