Bad Element Polska Sp. z o.o.

Płytkarz - Glazurnik

  • Nowa Sól, lubuskie pow. nowosolski
  • 8 000-12 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B

Budowlaniec

Kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Bad Element od ponad 40 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji gotowch kabin łazienkowych realizowanych zgodnie z życzeniami i oczekiwaniami klienta. Przez te lata wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy wiele tysięcy gotowych łazienek na place budowy. Ciągle pracujemy nad tym by sprostać oczekiwaniom klienta, ale też spełniać aktualne wymogi i warunki Prawa Budowlanego przy czym dokładamy wszelkich starań by przyczynić się do oszczędności, optymalizacji czasu i kosztów w każdym projekcie budowlanym. Wszystkie łazienki są produkowane w systemie modułowym za pośrednictwem spółki siostrzanej Bad Element Polska Sp. z o.o. składającej się z 2 fabryk: w Rakowicach Małych k. Lwówka oraz w Nowej Soli

Od listopada 2022 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o prefabrykowane szachty instalacyjne. Nasze rozwiązania są unikalne na rynku i opierają się na modelowaniu 3D wszystkich typów instalacji wodno-kanalizacyjnych i wentylacyjnych dla szybów prefabrykowanych. Szyby te produkujemy we własnej fabryce w Polsce i dostarczamy je połączone z łazienkami. Nasze innowacyjne rozwiązania mogą być stosowane we wszystkich rodzajach budownictwa, w tym w nowych projektach budowlanych i remontowych, takich jak mieszkania, mieszkania studenckie, hotele, kamienice etc. Dzięki naszym działaniom zgromadziliśmy obszerne know-how, z którego mogą korzystać nasi klienci i partnerzy w dzisiejszym nowoczesnym budownictwie - również w zakresie wymagań dotyczących zrównoważonego rozwoju. Dlatego dziś możemy pracować z perfekcją w standardzie. Bad Element Polska jest zaangażowany w tworzenie integracyjnego i różnorodnego miejsca pracy, które sprzyja kreatywności i innowacyjności.

Firma Bad Element Polska Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy:

Oddział Nowa Sól

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40

67-100 Nowa Sól

Kontakt:

Dyrektor produkcji : 795135215

Kierownik produkcji : 88507438

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji.

Zakres obowiązków

- wykonywanie prac glazurniczych w produkowanych modułach łazienkowych.

Wymagania

  • doświadczenie w pracach glazurniczych

  • własny sprzęt (maszynka do cięcia, szlifierka kątowa, drobne narzędzia)

  • dokładność w wykonywanych pracach

  • dobra organizacja pracy

  • komunikatywność

  • rzetelność

Oferujemy

- stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwość rozwoju zawodowego w branży prefabrykowanych modułów łazienkowych,

- oferujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

- ubezpieczenie grupowe i inne benefity.

  • Administratorem danych osobowych jest Bad Element Polska Sp. z o.o. 59-600 Lwówek Śląski Rakowice Małe 17D, 59-600 Lwówek Śląski, NIP: 6121819593. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bad Element Polska Sp. z o.o. 59-600 Lwówek Śląski Rakowice Małe 17D, 59-600 Lwówek Śląski, NIP: 6121819593 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)