Czy to Twoja firma?

REGINA KLIMASZEWSKA praca

Zielona Góra

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2004 roku, REGINA KLIMASZEWSKA z dumą tworzy produkty, które łączą w sobie rzemiosło, pasję i indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Zielonej Górze, gdzie z zaangażowaniem i precyzją kształtujemy każdy detal naszych wyrobów kaletniczych.

Nasza specjalność to produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i innych wyrobów kaletniczych, które wyróżniają się na rynku dzięki swojej wysokiej jakości. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty nie tylko służą na co dzień naszym klientom, ale także mogą być spersonalizowane – czy to poprzez zmianę kolorystyki, czy naniesienie unikalnego logo.

W REGINA KLIMASZEWSKA rozumiemy, że nasza praca to nie tylko tworzenie przedmiotów, ale także budowanie relacji z klientami. Dlatego oferujemy usługi szycia na zlecenie, zarówno dla odbiorców krajowych, jak i międzynarodowych, docierając do takich krajów jak Austria, Belgia, czy Wielka Brytania. Nasze doświadczenie pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów, a możliwość przeszycia z powierzonych materiałów daje klientom pewność, że ich wizja zostanie dokładnie odwzorowana.

Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój i innowacje, a nasz zespół to wykwalifikowani krawcy i rzemieślnicy, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu. Choć nie posiadamy formalnie zdefiniowanej misji czy zestawu wartości, nasze działania każdego dnia potwierdzają, że jakość i zadowolenie klienta są dla nas najważniejsze.

W REGINA KLIMASZEWSKA wiemy, że nasza praca to sztuka, a każdy produkt, który opuszcza nasz warsztat, jest ambasadorem naszego rzemiosła. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy cenią sobie nie tylko wyjątkowe produkty, ale także osobiste podejście i profesjonalizm.

REGINA KLIMASZEWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło produkcja / przemysł badania i rozwój

Oferty pracy REGINA KLIMASZEWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REGINA KLIMASZEWSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa REGINA KLIMASZEWSKA

Siedziba główna

REGINA KLIMASZEWSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
REGINA KLIMASZEWSKA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Zielona Góra
  3. Wrocław
  4. Warszawa
  5. Jelenia Góra
  6. Bydgoszcz
  7. Bielsko-Biała
  8. Kraków
  9. Gdańsk
  10. Gorzów Wielkopolski

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca REGINA KLIMASZEWSKA - oferty archiwalne

  • Montażysta toreb

    • Czerwieńsk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      nabijanie oczek, wycinanie elementów z pianki, kartonów, montaż walizek, toreb i inne prace związane z produkcją toreb i walizek

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, dokładność zręczność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN

Pracodawcy w Zielonej Górze